AstrolojiGenel

2020 İKİZLER BURCU YORUMU

 

ikizler burcu
ikizler burcu

 

“Küle döndüysen, yeniden güle dönmeyi bekle. Ve geçmişte kaç kere küle dönüştüğünü değil, kaç kere yeniden küllerin arasından doğrulup yeni bir gül olduğunu hatırla.” Hz. Mevlana

Sevgili İkizler, 2020 yılının ilk yarısı nispeten daha sakin etkiler taşıyor. Yılın açılışını maddi kaynaklarınızı temsil eden alanda yaşayacağınız bir ay tutulması ile yapıyorsunuz. Önünüzdeki 3 aylık süreçte parasal konularda hareketlenmeler, gelirin artması, beklenmedik-plansız masrafların çıkması söz konusu olabilir. Bir mülkü elden çıkarabilir, yeni bir mülk alabilirsiniz. Özellikle maddi kaynaklarınızı bu süreçte doğru yönetmek çok önem taşıyor. Kredi çekimi, mevcut borçlar, maaşların geliri ile ilgili hareketlenmeler söz konusu olacak.

2019 Aralık döneminde Oğlak burcuna geçen Jüpiter 1 yıl boyunca hislerinizi, algılarınızı güçlendirecek. Özellikle maddi anlamda sıkıntı yaşayan ikizlere yeni iş imkanları, satılmayan bir mülkün oldukça güzel bir fiyata satılması söz konusu oluyor. Eşleri iş veya maddi problemlerle uğraşan ikizler, güzel haberler sizlere. Bu dönem eşin maddi kaynaklarında açılmalar, gecikmiş borçların geri gelmesi gibi gelişmeler söz konusu olacak. Miras, sigorta, prim gibi kaynaklardan para akışı olacak ancak 14 Mayıs-14 Eylül arasında gerileme hareketi yapacak olan Jüpiter özellikle bu dönemde kredi çekme, borç alma verme işine girmeme konusunda uyarı veriyor.

Ortaklı iş yapan ikizlerin bu dönemde ortaklarıyla maddi konulardan aralarının açılması söz konusu olabilir. Gerileme hareketi boyunca yeni bir işe başlamamak, rutini korumak, uzun uzun düşünmeden adım atmamak gerekmekte. İhmal edilen sağlık sorunları bu dönemde ameliyat ihtimalini de yükseltiyor.

13 Mayıs-27 Haziran arasında acil gereklilik taşımadıkça hiçbir estetik operasyon, güzellik ile ilgili hamle yapmamanız çok önemli; zira bu dönemde gerileme hareketi yapacak olan Venüs yapılacak dokunuşların oldukça başarısız sonuçlar getireceğini gösteriyor. İkili ilişkilerde zorlanmalar, eski sevgililerin tekrardan ortaya çıkması söz konusu olabilir. Her türlü ihtimalde mevcut durumu koruyarak ilerlemek, özellikle özel ilişkilerle ilgili olarak yeni adımlar atmamak çok önemli olacak.

Mayısın sonu ile yaz dönemi boyunca özellikle ortaklıklar, evlilikler ve uzun süreli ilişkiler mercek altına alınıyor. Mevcut ilişkisi olanların önümüzdeki dönemde eş ile ilişkide daha dikkatli olması gerekiyor, zira bu dönemde başlayan tartışmalar fazla büyüyebilir ve işler farklı noktalara gidebilir. Ortaklı iş yapan ikizler için işleri ayırma, başka bir ortak ile işe devam etme durumları gelişebilir ancak temmuz ayına kadar yeni ile değil- elde olan ile hareket etmek en sağlıklısı olacaktır.

21 Haziran Güneş tutulması ile yeni bir gelir kaynağı yaratabilir, daha avantajlı bir işe geçebilirsiniz. Maddi anlamda olumlu gelişmeler söz konusu olacak, beklenen bir para varsa elinize geçebilir, kendiniz ile ilgili bir yatırım yapabilirsiniz. Ancak gelen paranın idaresini doğru yapmanız çok önem taşıyor çünkü yaz döneminde beklenmedik masraflar da söz konusu olacak. Özellikle çocuk sahibi olan ikizlerin çocuklarla ilgili masrafları artabilir. Bekar ikizler ise bu dönemde gezme, tozma, keyfi harcamaların dozunu kaçırabilir.

Temmuz ayı miras, kredi sigorta gibi ikincil para kaynakları, partnerinizin maddi durumu ile ilgili gelişmeleri gündeme getiriyor. Miras konularında para paylaşımı yapılabilir, kredi çekerek yeni bir mülk edinebilirsiniz. Ancak bu dönem hesabı doğru yapmanız çok önemli, gözden kaçırdığınız hesap hataları sebebiyle maddi anlamda ciddi zorluklar yaşayabilirsiniz.

9 Eylül- 15 Kasım arasında arkadaş çevrenize, internet üzerinden yapılacak alışveriş-eğitim programı- flörtlere dikkat etmek gerekiyor. Bu dönemde köklü arkadaşlıklar bile bozulma tehditi altında. Arkadaşlarınızdan beklenmedik zararlar görebilir, yaptığınız planların neresinden tutsanız elinizde kaldığını hissedebilirsiniz. Temkini elden bırakmayın. Özellikle sosyal medya üstünden tanıştığınız kişilere fazlasıyla dikkat edin.

Kasım ayı ile bekar İkizler için evlilik çanları çalmaya başlıyor. Kasım-Aralık 2020 ile 2021’in ilk aylarında bekar İkizlerin medeni halinin değişmesi, mevcut ilişkilerde ciddi adımların atılması söz konusu oluyor. Bu dönemde evli olanların ilişkisine biraz daha özen göstermesi, beraber kaliteli vakit geçirmesi, kendi ile ilgili radikal değişikliklere gitmesi mümkün.

Boşanma, ayrılma planı yapan ikizler için resmi adımların atılabileceğini görüyoruz. Ortaklı işler için aralıktaki tutulma ile yeni sayfa açılabilir, 2021 yılına radikal değişikliklerle girebilirsiniz. Taşınma, iş yeri değişimi, sektöre değişimleri bu dönemde oldukça gündemde olacak. Kendiniz ile ilgili çok köklü bir değişim yapacaksınız sevgili ikizler. Özellikle 14 Aralık’ta gerçekleşecek tutulma bekar ikizlerin başını bağlarken evli olan ikizlerin ilişkilerinde keyifli bir döneme, eşin hayatında gelişecek yeni hareketlenmelere işaret ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu