AstrolojiGenel

2020 KOÇ BURCU YORUMU

koç burcu
koç burcu

 

“Her zorluğun sonunda doğan bir ışık vardır. Eğer elleriniz diken yaralarıyla kan revan içinde kaldıysa güle dokunmanıza çok az kalmış demektir.” Hz. Mevlana

Sevgili Koçlar, 2019 oldukça mücadeleli geçmiş olsa da Ares’in çocukları olan sizler gücünüzün son damlasına kadar savaşmaya devam ettiniz. Yılın ilk yarısı ikinci yarısına göre daha sakin(!) görünüyor. Ev değiştirme, taşınma, ev tadilatı, şehir değişimi, kariyerde ani değişimler yılın ilk 3 ayında oldukça gündemi meşgul edebilir. Sektör değiştirmek isteyen Koçlar için değişim rüzgarları esiyor.

Aile büyüklerinin sağlığını ilgilendiren durumlarla uğraşmak gerekebilir, sağlık kontrollerinin ihmal edilmeden yapılması gerekiyor. Ev ve iş arasındaki dengeyi doğru şekilde kurmanız özellikle evli-uzun zamandır beraberliği devam eden koçlar için çok önemli olacak.

Bu yıl boyunca Jüpiter size oldukça güçlü, destek verecek bir yerde seyahat ediyor olacak. 19 Aralık’a kadar kariyeriniz ile ilgili bir yükseliş, tamamlanma, terfi, beklediğiniz bir pozisyona ve sektöre geçiş için çok güzel destekler var. Geçtiğimiz 2 yılın ektikleri biçiliyor. Bu dönemde medeni hal değişikliği söz konusu olabilir; bekar koçlar için evlenme; ayrılma düşüncesi içinde olan koçlar için ayrılma etkisi çok kuvvetli. Taşınma, şehir değişimi gibi konular oldukça kadersel etkiler ile karşınıza çıkacak, gelen fırsatları değerlendirmek çok önemli; zira aynı şekilde destek etkisi 12 yıl sonra geliyor.

14 Mayıs-14 Eylül arasında vites düşürmek, riskli hamleler yapmamak oldukça önemli olacak. Bu dönemde iş yerinde, iş koşullarında değişimler, artan iş yükü, işlerde tıkanma söz konusu olabilir. ancak azimle ve sabırla devam ederek bu yılı başarıyla tamamlayabilir, 2021’e hayallerinize kavuşarak girebilirsiniz. Bu dönem yeni bir iş açmak, yeni bir işe başlamak için uygun zamanlar değil. Planları yaparken aşırı iyimserlikten uzak, daha gerçekçi ve yedek planları cepte tutmak en sağlıklısı olacaktır.

13 Mayıs- 27 Haziran arasında kardeşler, kuzenler, yakın çevre ile sıkıntılar biraz artabilir. İlişkilere dikkat etmek gerekiyor. Gündeminizi yakın çevreniz ile ilgili konular meşgul edebilir ve size zaman kalmayabilir. Bu dönemde evraklarınıza çok dikkat edin, evrak kayıpları yanlış giden mesaj, mailler sıkıntı çıkarabilir. Geriye dönük evrak işleri, makbuzlar kaynaklı aksilikler söz konusu olabilir. Bu döneme denk gelen seyahatlerinizde valiz, bilet, rezervasyon kontrolünü, karayolu tercih edecekseniz araç bakımlarını yaptırmayı ihmal etmemeniz gerekiyor.  İletişim kaynaklı ilişkilerde yaralar açılabilir, sözlere dikkat etmek şart.

Yılın 2.tutulması ile mayıs-haziran-temmuz aylarında bir eğitimi tamamlayabilir veya almayı çok istediğiniz bir eğitime katılabilirsiniz. Mahkeme süreci devam edenler için bu dönemde net sonuç almak biraz zorlaşabilir, süreç net şekilde, birden değil de parça parça ilerleyebilir. Evliliği sürüncemede kalmış olan koçlar bu dönemde nihai boşanma adımı atabilir ve yeni bir beraberliğe, ilişkiye yol alabilir. Hayata bakışınızı, değer yargılarınızı değiştirecek olaylar yaşamanız mümkün. Uzun yolculuklar, yurt dışı bağlantılı işlerde tamamlanma ve yeni sayfa açma şansınız yüksek.

21 Haziran Güneş tutulması ile ev değişimi, taşınma, yeni bir mülk edinme durumları söz konusu olacak. Evde yapılacak tadilatlar sizi bir müddet uğraştırabilir. Yılın başında attığınız adımlar bu dönemde sonuç verebilir. Tamamlanma etkisi 5 Temmuz tutulması ile tetikleniyor. Ev, kariyer, sektör değişimi, kimilerinde medeni halin değişimi ile gelecek radikal gelişmeler yaz ayına damga vuruyor. Yaptığınız işlerde özellikle çift kontrol ile gitmeniz ilerleyen dönemde iş hayatında karşılaşacağınız sorunların önünü kesebilir. Özellikle iş yerinde daha dikkatli adımlar atmanız, önünüzü iyice görmeden hamle yapmamanız, patronlar-otorite figürleri ile iletişimde daha dikkatli olmanız gerekiyor.

9 Eylül-15 Kasım arasında zorlayıcı etki altında olacaksınız, burcunuzun temsilcisi Mars gerileme hareketinde olacak. Bu dönemde sinir kat sayınız yüksek olabilir, içten içe öfke kazanları kaynayabilir, agresyon patlamaları, ilişkilerde küçük sebeplerden gerilimler, fazlalaşan baş ağrıları, kas ağrıları, kesik, yanık, ateşli rahatsızlıklar gibi kazalarla uğraşabilirsiniz. Bu dönemde biriken enerjiyi atmak için açık hava sporları iyi gelebilir. Estetik işlemler için kesinlikle beklemeniz faydalı olacaktır.

30 Kasım Ay tutulması ile yakın çevrenizde özellikle kadın figürler ile ilgili gelişmeler gündemde olacak. Bu dönemde uzun zamandır kararsız kaldığınız konu ne ise nihai karara varacaksınız. Trafikte daha dikkatli olmanız, araç kontrollerini ihmal etmemeniz önemli. Diploma, ehliyet, boşanma ilanı gibi hayatınızın kalanında elinizde duracak bir evrak gündeminize göre elinize geçebilir. Devam eden mahkeme süreçleri, gelişebilecek hukuksal sorunlar, avukat kaynaklı problemlere dikkat etmek gerekiyor.

14 Aralık Güneş tutulması ile yeni bir başlangıç imkanı önünüze gelecek. Verdiğiniz emeklerin karşılığı, ulaşmak istediğiniz nokta ile ilgili bir kazanım elde edebilirsiniz. Yeni bir eğitim, taşınma, yeni ufuklar açacak seyahatler 2020 sonu itibari ile önünüze geliyor. Bol seyahat edilecek, hayata bakışınızı değiştirecek, yeni deneyimler yaşanacak bir dönem olacak. Bu tutulma ile boşanmış, aşka tövbeli koçlar yeniden kalplerini çarptıracak, heyecan dolu bir ilişkiye başlama şansını yakalıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu