2020 YAY BURCU YORUMU

yay burcu
yay burcu

 

“Bugün mevcut olan her şeydir şimdi senin var olduğun, her zaman var olacağın yegâne zamandır. Yaşamak istersen ya şimdi olacaktır ya da asla olmayacaktır.” Osho

Geçen yılın burç yorumlarında sizler için  “en şanslı burç, para yığınları altında kalıyorlar, evleniyorlar…” tarzı yorumlar yapılmıştı. 2019 yılını deneyimleyen Yay burçları ne kadar saçma yorum olduğunu şimdi daha iyi anladı. Zira her olayı en üst oktavdan yaşadınız, genellikle zor olanları…

2020 yılına girerken sevgili Yaylar maddiyat ve sağlık  sorunlarını çözmek önceliğiniz oluyor. Yılın başında gerçekleşen ay tutulması ile para, kredi, sigorta, borç, alacak- verecek konuları ile uğraşabilirsiniz. Bu dönemde miras- miras paylaşımı gibi konularda beklemeniz varsa çözülebilir. Kredi çekerek bir mülk-araç sahibi olabilirsiniz. Lakin mayıs itibari ile ekonomik anlamda zorlanmalar söz konusu olabileceği için bütçe planlarını esnek hazırlamanızda fayda var. İhmal ettiğiniz sağlık sorunlarından operasyon geçirilebilir. Borç verdiğiniz ancak dönmemiş bir para varsa yılın ilk 3 aylık döneminde dönme ihtimali çok yüksek.

Aralık 2019’da Oğlak burcuna geçen Jüpiter 1 yıl boyunca parasal konularda desteğini veriyor. Ancak bu dönem gelen paranın arttığı kadar masrafın da artabileceği bir dönem olabileceği için harcamalarda ünlü Yay bonkörlüğü ile davranmamak daha sağlıklı olacaktır. Yeni bir ek gelir kaynağı yaratabilir, maaşa zam alabilirsiniz. Borç verdiğiniz ancak uzun zamandır gelmeyen para bu dönemde gelebilir. Terfi, daha karlı bir işe geçiş durumları söz konusu oluyor.

14 Mayıs-14 Eylül arasında gerileme hareketine başlayan Jüpiter bu dönemde parasal anlamda daralmalar, artan masraflara sizleri zorlayabilir. Alım-satım işleri için retronun bitişini beklemek maddi zarara uğramanızı önleyebilir. Çocuk sahibi yayların bu dönemde çocukları ile ilgili masrafları artabilir.

13 Mayıs-27 Haziran arasındaki dönemde eş, partner, ortak ile olan ilişkilere dikkat etmek gerekiyor. Zira bu dönemde Venüs gerileme hareketinde olacağı için zorlanmalar söz konusu olabilir. Bu dönemde yeni bir işe başlama, taşınma, evlilik, estetik operasyon gibi durumlar beklendiği gibi sonuç vermez. Evli olan yaylar, eş ile ilişkiler bu dönem biraz gergin olabilir, partneriniz sevilmediğinden yana dert yanabilir. İlişkilerde güvensizlik yükselebilir, aman dikkat.

Haziran ayına gelmemizle beraber artık hayatınızda köklü değişimlerin başlangıç düdüğü çalıyor. Bekar olan yaylar, evlenme kararı alabilir, ilişkisinden memnuniyetsizliği devam eden yaylar bu dönemde hızlıca ilişkiye son verebilir. İş, kariyer, sektör değişimi bu dönemde söz konusu olacak. Görünümü, imajı ile ilgili değişim yapmak isteyen yayların temmuz ayını beklemesi yerinde olur.

21 Haziran Güneş tutulması ile beraber, eşin maddi durumu ile ilgili düzelmeler, hareketlenmeler, beklenen paranın gelişi gibi durumlar söz konusu oluyor. Bu dönemde cinsel anlamda yeni deneyimler yaşayabilir, farklı keşifler yapabilirsiniz. Bekar yayların evlenme, ciddiyet taşıyan bir beraberliğe adım atma ihtimali yükseliyor.

Temmuz ayı ile beraber mülk alım-satımları, kazançlarla ilgili hareketlenmeler söz konusu oluyor ancak bu dönemde para geliri olduğu kadar beklenmedik masraflar çıkma ihtimali de olduğu için dikkatli olmak, bütçe dengesini ayarlamak gerekiyor. Bu dönemde iş hayatınızda beklenmedik bitişler olma potansiyeli de yüksek olduğu için iş yerinde daha dikkatli olmanız gerekmekte.

9 Eylül-15 Kasım arasında aşk meşk işleri, flörtler, sevgili ile gerilimler artabilir. Bekar olan yayların bu dönemde tanışacakları kişilere çok dikkat etmesi gerekiyor. Yeni bir ilişkiye başlamak için uygun zamanlar değil. Eski sevgililerin bu dönemde tekrardan ortaya çıkması söz konusu olabilir, ısrarcılığı taciz noktasına kadar taşıyabilir, dikkatli olmakta fayda var. Bu dönemde tanışacağınız kişilerle arada fren mesafesini koruyarak devam etmek gerekiyor. Çocuk sahibi olan Yaylar bu dönem, çocuklar biraz yaramazlaşabilir, okul-eğitim hayatıyla ilgili zorlanmalar çıkabilir. Düşme, çarpma, kemik-kas rahatsızlıkları, ateşli rahatsızlıklara karşı çocukları mümkün olduğunca korumaya özen gösterilmeli.

30 Kasım’da gerçekleşecek Ay tutulması evli veya beraberliği olan Yayları biraz zorlayabilir, zira bu dönemde ilişkilerde gerginlik dozu fazla yüksek olacağı için tartışmalar uç noktalara kadar gidebilir. Beraberliği sallantıda olan yayların bu dönemde ayrılmaları söz konusu oluyor. Ortaklı iş yapan Yayların ise ortağıyla olan ilişkileri kopma noktasına kadar gidebilir. Yollar ayrılabilir.

2021 yılına girerken yepyeni başlangıçları hızlıca hayatınıza 14 Aralık’ta burcunuzda gerçekleşen Güneş tutulması getiriyor. Bu dönemde kendinizle ilgili radikal değişimler, imaj yenileme, taşınma, iş değişimi, yeni bir beraberlik gündeme geliyor.

Bir cevap yazın

Astroloji Eğitimi ve Tarot Eğitimi almak istiyormusun?

Merhaba. Ben İrem Çiçek. Bu güne kadar hep birilerinin senin hakkında bir şeyler söylemesine izin verdin. Peki sen kendi yıldız haritanı yorumlamayı ve ya kendi Tarot kartı yorumlarını üretmek istemezmisin?

İrem Çiçek Hakkında

Astroloj ve Tarot Eğitmeni İrem Çiçek

Edindiğim bilgileri, tecrübeleri insan yaşamına iyicil bir dokunuş yapmak adına kullanmak, bir nebze bile olsa farklılık yaratmak, bir uyanışın tetiklenmesinde katkımın olması bu alanlara katmak istediklerim…

KAPAT