AstrolojiDanışmanlık

2021 AĞUSTOS ASTROLOJİ YORUMU

2021 AYLIK ASTROLOJİK TAHMİNLER

 

Ağustos ayına geldiğimizde ilişkilerde devam eden sorunların çözülmesi- eski konuları kapatmaya yönelik destek etkileri geliyor. Tabi bu dönemin diğer etkisi ise eski konuların gündeme gelerek büyük tartışmalar yaratma ihtimali… Eski konuların kökten çözülmesi- dışarıdan destek-yardım alarak konunun tamamen şifalanması için güzel etkiler söz konusu- ikisi arasında tercihi yapmak özgür iradenize kalmış… Baskın etki süresi 31 Temmuz- 2 Ağustos…

3-8 Ağustos arasında enerji kesintileri, ani tartışmalar, ağızdan bir anda çıkan çam ormanı deviren konuşmalar, hem bireysel hem toplumsal bazda huzursuzluk, para piyasalarında oynamalar, aksilik-kazalarda artış, toprak hareketliliği  söz konusu olabilir. Özellikle 8 Ağustos’taki yeni ay yukarıda bahsettiğim detayların etki süresini 1 aylık zamana yayıyor. Yeni aydan bireysel anlamda desteği 11-21 derece arasında Koç-Yay-Terazi-İkizler burçlarında yerleşimi olanlar alacak.

Bu ay genelinde eğitim ile ilgili düzenlemeler-özellikle temel eğitimde yapılanma-değişim, komşu ülkelerle ilgili olaylar, siyasi hareketlilik-ülkelerin gündemine yıldırım şeklinde düşecek toplumsal konular dikkat çekiyor. Özellikle 11 Ağustos itibari ile 30 Ağustos’a kadar eğitim konuları-okullar-memurlar-salgın ile ilgili konular gündem oluyor. Bu dönem virüs ile ilgili uygulamalar-yeni çalışmalar, ülkemizi ilgilendiren gelişmeler söz konusu olabilir.

15 Ağustos itibari ile Venüs rahat edeceği Terazi burcuna geçiyor, ilişkilerde eleştirel-dırdırcı bir tavrın yerini daha anlayışlı-çözüm bulmaya yönelik bir enerji hali hakim oluyor. Özellikle finansal anlamda daha dengeli-kalıcı adımlar 20 Ağustos itibari ile atılabilir.

22 Ağustos’ta 29 derece Kova burcunda gerçekleşen dolunay ise oldukça ilginç etkiler taşıyor. Başarı ve başarısızlığın kol kola girdiğini göreceğiz. Özellikle bu dolunay çok net bir şekilde sayfa kapatma etkisi gösteriyor. Uçak kazaları-havacılıkla ilgili konular, halk huzursuzlanması, hakkını almak için harekete geçme, ani hava değişimleri- toprak hareketliliği, kuşlar-kuş göçleri-havadan gelebilecek olan mikroplar, muhalefet partileri-azınlıklar ile ilgili konuların gündeme gelmesi, liderlerin-tanınmış kişilerin hayatıyla ilgili ilginç gelişmeler bu dolunay ile gündeme gelecek. Toplumların genelini etkileyecek önemli haberler, toplu göç, mülteciler, hukuk sistemi ile ilgili konular dikkat çekiyor. Uluslararası anlaşmazlıklar çıkabilir, mevcut anlaşmalar fesh edilebilir.

Bireysel anlamda baktığımızda bu dolunay 25-29 derecelerde İkizler, Terazi-Koç-Yay burcunda yerleşimi olanlara destek etkisi getirirken, 25-29 derece arasında Kova-Aslan-Akrep-Boğa burçlarında yerleşimi olanlara sayfa kapama etkisi getiriyor.

23 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçişi ile hizmet etme, çalışma, ortaya somut sonuç koyma dönemi başlıyor. Çılgın yaz havasından günlük işlere geçiş, düzen oturtmaya çalışma kısacası yaz döneminde yerinden oynayan taşların üstüne yeni bir hayat inşa etme dönemi geliyor.

30 Ağustos’ta Merkür Terazi burcuna geçiyor, burada retro hareketine başlayacağı için nispeten yavaş hareket eden merkür, anlaşmalarda-sözleşmelerde-iletişimde hızlı çözümlerden ziyade uzun uzadıya, her yönün hesaba katılarak yapılacağı hamlelerin olacağını gösteriyor.

Destekleyici zaman dilimleri:

4 Ağustos 20:30- 22:30

6 Ağustos 04:00- 06:00

22 Ağustos 21:00-23:00

Not: Sadaka vermek- yardım etmek bu tarz zaman dilimlerinden alacağınız verimi en üst seviyeye çıkarır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu