AstrolojiGenel

2021 EYLÜL ASTROLOJİ YORUMU

2021 AYLIK ASTROLOJİK TAHMİNLER

 

Yılın 9.ayına girerken gökyüzünde sorunları kalıcı çözüme ulaştırmayı-yapılmış planları uygulamaya koymayı destekleyen bir enerji hakim. 7 Eylül’de gerçekleşecek olan yeni ay bireysel anlamda artık beklemeye mahal bırakmayan, sonunu düşünen kahraman olamaz modunda hızlı başlangıçlar etkisini tetikliyor. Bu devam eden ilişkilerde, ortaklıklarda ayrılık olabileceği gibi sürüncemede kalan iş görüşmelerinin sonuca bağlanacağına, nikah haberlerinin bu dönem artacağına işaret ediyor. Bu yeni ay ile beraber tarımsal üretim-verimlilik-sulama ile ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir, özellikle su sıkıntısı-baraj doluluk oranları ile ilgili haberler bu yeni ayı takip eden 1 aylık süreçte gündemde olabilir. Toprak hareketliliği riski 3-10 Eylül arasında yüksek; dikkat etmek lazım.

11 Eylül itibari ile Venüs Akrep burcundaki seyahatine başlayarak, ekonomide dalgalanma, tarımsal rekolte-vergiler ile ilgili konuları gündeme getiriyor. 8 Ekim’e kadar devam edecek bu dönemde ilişkilerde baskı, gizli konular, kıskançlık, beklentilerin yükselmesi-karşılanmayınca sinirlenme, dışarıdan gelecek müdahaleler, güvensizlik duygusu baskın olabilir. Özellikle 8 Ekim’e kadar taciz-tecavüz haberleri maalesef ki gündemde fazlasıyla yer tutabilir.

15 Eylül’de Terazi burcuna geçen Mars da etkiye dahil olduğunda alma- verme dengesinde bozulmalar, ilişkide değersizlik hissi-kıskançlık- dişi ve eril enerjilerin kullanımında zorlanma, eldeki paranın bereketinin azalması gibi etkiler baskınlaşabilir. 31 Ekim’e kadar devam edecek mars terazi süresinde haksızlığa uğrama, kendini savunmakta, hayır demekte zorlanma, sınır çizmede zorlanma gibi etkiler söz konusu olabilir.

21 Eylül’de Balık burcunun 28 derecesinde bir dolunay yaşayacağız. Su ile ilgili konuların, su baskınlarının- denizlerin, denizaltıların, sel-kuraklık riskinin yüksek olabileceği bir döneme işaret ediyor. Özellikle yüksek-dağlık kesimlerde gerçekleşmesi muhtemel olan olaylara, dünya genelinde depremsellik riskine dikkat etmek gerekmekte. Halk ve yönetimin karşı karşıya gelmesi, hoşnutsuzluk, yönetimde değişiklik ihtimali tüm dünyada yükseliyor. Özellikle uygun coğrafyalarda deprem- tsunami-deniz canlılarının toplu ölümü-denizden gelen-denizle ilgili zararlı konular gündeme gelebilir.

Yılın sonuna doğru yaklaştıkça yeni sayfa açma etkisi gökyüzünde barizleşmekte olduğu için bu dolunay 25-29 derece arasında yerleşimi bulunan herkesin haritasında dönüşüm-kapanış etkisi yapacaktır. 25-29 derece arasında Yengeç-Akrep-Boğa-Oğlak burçlarında yerleşimi olanlar daha yumuşak geçiş yapma imkanı bulabilir.

23 Eylül sonbahar ekinoksu ile artık mevsim değişimi resmen başlamış oluyor, bu dönem itibari ile 1 aylık süre boyunca ilişkilerde huzur-sükunet-denge arayışı ön planda olacak. Hakkımızı korumak-koruyamamak arasındaki ince çizgide savaş vermek durumunda kalınabilir. 25 Eylül itibari ile 1 haftalık sürede disiplinli olanlar hayatında sağlam-kalıcı adımlar atma imkanı bulacak; özellikle bu süreç devam eden sorunların çözülmesi için destekleyici etkileri de yanında getirecek.

26-28 Eylül’de Merkür yılın son retrosunu yapmak üzere Terazi burcunda durağan hale geçecek. Bu sürede imza işleri- nikahlanma- ilişkiyi ciddiyete taşınmak-anlaşma-kontrat işleri için zaman kalitesi pek de uygun olmayacak. Haklıyken haksız duruma düşme potansiyelinin yükseldiğini görebiliriz. Hukuk konuları-avukat-danışmanlarla-arabulucularla yapılan çalışmalar pek de memnuniyet vermeyebilir. 20 Ekim’e kadar bu etkiler devam ediyor.

Destek veren zaman dilimleri:

1 Eylül: 03:15- 06:30

2 Eylül: 12:00-14:00

9 Eylül- 06:00-23:50

18 Eylül: 09:00- 13:30

28 Eylül: 11:30- 14:20

Not: Sadaka vermek- yardım etmek bu tarz zaman dilimlerinden alacağınız verimi en üst seviyeye çıkarır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu