AstrolojiGenel

2021 HAZİRAN ASTROLOJİ YORUMU

2021 AYLIK ASTROLOJIK TAHMİNLER

 

 

2 Haziran itibari ile 27 Haziran’a kadar daha korumacı, ev-aile-yuva düzenine önem veren bir ruh hali içerisinde olacağız. Sevdiğimiz kişileri boğarcasına sahiplenme, istediğimiz ilgiyi almak için gerekirse manipülatif hareketler yapma durumları söz konusu olabilir. özellikle ay sonuna kadar olan süreçte eski sevgililerin karşılaşması, barışması, arada birikmiş olan eski konuların çözümüne dair etkiler söz konusu oluyor.

10 Haziran’da gerçekleşecek olan İkizler burcundaki Güneş tutulması toprak-yer hareketlerini, internet bağlantısı sorunlarını, telekomünikasyon araçlarında-trafikte meydana gelebilecek aksilikleri tetikliyor. Bu dönem hava koşullarında ani bozulmalar, anomaliler söz konusu olabilir. yapılan anlaşmalar-ateşkesler bu dönem bozulabilir, taraflar arasında ciddi gerginlikler çıkabilir. Özellikle bu dönemde Ermenistan-Azerbaycan- Rusya-Mısır- Suriye topraklarında hareketlenmeler olabilir.

Etki süresi 10 Ağustos’a kadar alt bantta çalışacak olan bu tutulma ile yönetim kademesindeki kişilerin hayatları-aileleri ile ilgili önemli gelişmeler aşikar olabilir. bu dönem toplum genelinde bilinen-tanınan bir figürün kaybı olabilir. insanları derinden etkileme potansiyeli olan kayıplar, halkın genelinin duygularına dokunacak olaylar cereyan edebilir. Casus yazılımlara, bilgi sızdıran kişilere, kimlik dolandırıcılarına-internet sahtekarlarına, yakın çevredeki kişilerin-akrabaların çevireceği işlere dikkat etmek gereken bir dönem olacak. Bu kişilere ciddi bir baskın düzenlenebilir, bunlarla ilgilli organize suç örgütleri çökertilebilir. Bu tutulmadan Koç-Aslan-Terazi-Kova burçlarının 14-24 derecesi arasında yerleşimleri olanlar oldukça destekleyici etkiler alacak. Özellikle mayıs ayı itibari ile yaz dönemi boyunca çok sayıda nikah haberi, kontrat yenilenmesi, yeni işe başlangıç imzaları atılacak…

12 Haziran itibari ile 30 Temmuz’a kadarki dönemde Mars Aslan burcunda ilerleyecek, geçtiğimiz süredeki seyahati boyunca üstümüze yapışan uyuşukluk, hareketsizlik, kararsızlık hali yerini deriden aslan kükremelerine bırakacak. Kendine güvende artış, harekete geçmekte çekinmeme, daha iddialı, baskın bir enerji bu dönem göze çarpan etkiler olacak ancak, bu sürede kırıcılık, küstahlık-kendini merkeze koyma-empati yoksunluğu gibi gölge etkilere dikkat etmekte fayda olacaktır.

15 Haziran-8 Ağustos arasında ilkini şubat ayında yaşadığımız Satürn-Uranüs karesinin 2.sini yaşayacağız. Bu dönem otorite ile çatışma, isyan-gerilim hali, enerji tedariği ile ilgili sıkıntılar, kısıtlamaların artışı, kısıtlamaların uygulanması ile ilgili sıkıntılar, virüs-aşı ile ilgili konuda ortaya çıkan-yeni tespit edilen konular, köklü firmaların- üst düzey yöneticilerin-politikacıların sahneden inişi, açıklanan iflaslar, yeni kurulacak özellikle online-web tabanlı-firmalar söz konusu olabilir. sanal paralar ile ilgili gelişmeler, değerli madenler-kağıt paraların değeri ile ilgili durumlar, yasalarla ilgili değişiklikler, toprak hareketleri, doğal afetler, ülkenin maddi durumu ile ilgilenecek yabancı-uluslararası bi kurumun oluşturulması, eğitim sektöründe yenilenme girişimleri-öğretmenlerin özlük hakları-emekliliği  ile ilgili gelişmeler  bu dönemin konusu oluyor. Bu tarihler arasında etkili olan görünümü yıl içerisinde tekrar yaşayacağımız için 2021 genelinde bahsi geçen konuların genel gündemde kendine yer edineceğini unutmamak gerekiyor.

Bireysel anlamda alacağınız etkiyi-hangi hayat alanında bu enerjiyi dengeleyeceğinizi anlamak için 6-28 Şubat tarihleri arasında yaşadıklarınızı-gündemde olan konuları,kişileri hatırlayabilirsiniz. Bu dönem bu konular-kişiler yine gündemde olabilir, konunun çözümü kasım sonu ile aralık ayı arasında bir zamana denk gelebilir.

20 Haziran’da Jüpiter Balık burcunda retro pozisyona girecek, 19 Kasım’a kadar gerileme hareketine devam edecek. 29 Temmuz’a kadar  Balık-Yengeç-Akrep-Boğa-Oğlak burçlarının 0-3 derecesinde yerleşimi olanlar yine destek etkisi alırken gölge yan olarak abartma-fazla iyimserlikten zarar görme gibi durumlarla karşılaşabilirler.

21 Haziran’da yaz mevsiminin resmi açılışını yapacağız. Takip eden 2 günde-22/23 Haziran- Merkür retro hareketini bitirecek, iletişimde, yapılacak anlaşmalarda, yolculuklarda ayağa batan taş etkisinden kurtulacağız.

24 Haziran’da 3 derece Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile çok sayıda beraberliğin ciddiyete taşındığını, hayata dair gereksiz yüklerin geride bırakıldığını, ailevi sorunlar yaşayanları çözüme gittiğini göreceğiz. Bireysel anlamda destekleyici etkileri olan bu dolunay dünya astrolojisi bazında incelendiğinde köklü firmaların el değiştirmesi-kapanması-aile şirketlerinde veya çok ortaklı firmalarda bölünme ihtimalini yükseltiyor. Mevcut anlaşmaların feshi- ülkelerin yapılan anlaşmaları bozma- maddelere aykırı davranma gibi durumları gündeme gelebilir. Bunun devamında yeni anlaşmalar-sözleşmeler- uluslararası yeni ittifaklar-güç birlikleri bu dönemde gündeme gelebilir.

Boğa-Başak-Akrep-Balık burçlarının 0-8 derecesi arasında yerleşimi olanlar bu dolunaydan destekleyici etkiler alacaklar.

Ayın sonuna doğru ilerlediğimizde, 27 Haziran’da Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile beraber sarılgan-ilgi isteyen-şefkat görmek-göstermek için parçalanan ruh halinden gösterişli, kendine güveni yüksek, ön plana çıkmak isteyen bir enerjiye geçiş yapacağız. 22 Temmuz’a kadar etkisini sürdürecek olan bu görünümde her şeyin en iyisini isteyen, ilgi görmeyi kendine hak sayan, isteyen-talep eden, beklentileri karşılanmadığında da aslan pençesi ile bir darbede karşıdakini yerle yeksan eden bir ruh halinde olacağız. Bu dönem fazla harcama, lüks düşkünlüğüne dikkat…

Destekleyici zaman dilimleri:

1 Haziran- 01:46- 19:46

11 Haziran-06:30- 08:30

12 Haziran- 14:00-16:30

24 Haziran 01:36-11:36

28 Haziran- 22:46-05:46

Not: Sadaka vermek- yardım etmek bu tarz zaman dilimlerinden alacağınız verimi en üst seviyeye çıkarır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu