AstrolojiGenel

2021 Mart Astroloji yorumu

2021 Aylık Astrolojik Tahminler

 

Mart ayının ilk üç haftası duygusal tavırların-tepkilerin yüksek olduğu görülüyor, daha içe kapanık, alıngan bir mod içerisinde olunabilir. Özellikle 4 Mart itibari ile 24 Nisan arasında  konuşmaları yanlış anlama, lafın sonu beklemeden tepki verme sebebiyle çok sayıda tartışma çıkabilir. İyi düşünülmemiş planlar sebebiyle girişimler yarım kalabilir, birden fazla konuya odaklanmaya çalışırken hepsinde verimsiz kalınabilir. bu dönem boyunca sinirsel hassiyete, ani öfke patlamalarına, trafiğe-yolculuklara dikkat…

13 Mart’ta geçekleşen yeni ay ile yeni yasa düzenlemeleri, üniversiteleri ilgilendiren değişiklikler, yeni atamalar, boykot kararlarının kaldırılması, yeni anlaşmalar, yönetim kademesinin güçlenmesi, memurlar-sağlık çalışanlarının özlük hakları- çalışma koşulları ile ilgili yasa-düzenleme çalışmaları, güvenlik güçleri ile ilgili hareketlenmeler, özellikle denizlerde yaşanacak gelişmeler dikkat çekiyor. Uluslararası arenada sanat-spor-bilim alanında büyük bir başarı haberi alınabilir.

Bu yeni ay Yengeç-Akrep- Oğlak-Boğa burçlarının 18-28 derecesi arasında yerleşimi olanlar için oldukça destekleyici etkiler taşıyor.

16 Mart- 4 Nisan arasında sezgisellik yükselebilir, hisler-rüyalar inanılmaz kuvvetlenebilir; bu zaman aralığında gördüğünüz rüyalara- gelen içsel uyarılar önem verin. Ancak yine bu dönemin zorlu etkisi ise dikkatsizlik, odaklanma, konsatre olmada problem yaşama olarak görünüyor, özellikle kesici alet kullanımında, dikkat gerektiren tehlikeli işlerde ve trafikte dikkat; bu dönemde kandırılma- yalana maruz kalma ihtimali yükselebilir.… 29-30 Mart’ta sezgilerin en yüksek kapasitede çalışma enerjisi geliyor, rüyalara dikkat…

17 Mart  tarihine dikkat etmekte fayda var, toprak-piyasa hareketliliğinin olabileceği bir gün.

20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna geçişi ile beraber astrolojik ve astronomik olarak yeni yıl başlamış oluyor. Yenilenme, harekete geçme, enerjinin yükselmesi tüm kuzey yarım kürede, burada yaşan varlıklarda etkisini gösterecek. Gökyüzünden gelen destekleyici açılarla kalıcı-geleceğe yönelik adımlar atmak için oldukça güzel destek etkiler geleceği görünüyor. Ancak bu güzel destek etkisini almadan önce  20 Mart-21 Mart tarihlerine biraz dikkat, zorlu koşullar, ani kopuşlar, kayıplar, göz yaşı getiren durumlar hem bireysel hem de toplumsal olarak tetiklenebilir.

21 Mart akşam saatleri itibari ile Koç, Aslan, Yay, Kova, İkizler burçlarının 0-14 derecesinde yerleşimleri olanlar 3 Nisan’a kadar oldukça güzel, ilişkilerini geleceğe taşınmaya, maddi durumlarında düzeltme etkisi yaratacak keyifli gelişmelere açık olacaklar. Bu dönem gelen fırsatları değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

28 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen dolunay bireysel anlamda destekleyici etkiler taşımasına rağmen dünya-politik bağlamda incelediğimizde oldukça riskli. Sansasyon yaratacak, gündemi oldukça sarsacak,  toplum genelinde üzüntü yaratacak gelişmeler söz konusu olabilir. önemli bir tarihi binada yangın- zarar görme durumu, bir liderin kaybı, toplumda sevilen bir kişinin kaybı, silahlı çatışma-terör olaylarını gündemi etkileyebilir.

Bireysel anlamda kova-ikizler-yay-aslan burçlarının 3-13 derecesi arasında yerleşimleri olanlar bu dolunaydan destek etkisi alacaklar.

Destekleyici zaman aralıkları:

10 Mart 19:45- 21:45

11 Mart 23:30- 00:30

21 Mart 11:30-13:15

22 Mart 18:45-19:30

Not: Sadaka vermek- yardım etmek bu tarz zaman dilimlerinden alacağınız verimi en üst seviyeye çıkarır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu