Genel

2021 NİSAN ASTROLOJİ YORUMU

2021 AYLIK ASTROLOJİK TAHMİNLER

 

Nisan ayına girişle beraber ilk 15 günlük dönemde daha atak, yüksek enerjili ve girişken olacağız. 4 Nisan- 4 Mayıs arasında beklenen haberlerin gelişi hızlanabilir, düşüncemize ters olan bir şey duyduğumuzda cinnet geçirebilir, kendi fikrimizin en doğru olduğundan zerre kadar şüphe duymadan, dışardan gelen uyarılara-tavsiyelere kulak tıkayıp nur topu gibi hatalar yapabiliriz. Özellikle bu dönemde trafikte- yolculuklarda daha dikkatli olmak, iletişim kazanlarına karşı biraz daha önlem alarak hareket etmek önem taşıyor.

12 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşen yeni ay ile güzel başlangıçlar yapma, ertelenen planların hayata geçmesi etkisi başlıyor. Özellikle bu dönemde uzun zamandır planlanan ancak vakti-yeri değil diye veya cesaret edememek kaynaklı bekleyen konular-planlar artık can buluyor. Genel anlamda destek etkisi oldukça yüksek olan bu yeni aydan en bariz etkiyi ise Koç-İkizler-Kova-Aslan-Yay burçlarının 17-27 derecesi arasında yerleşimi olanlar alacak.

13-14 Nisan’da ilişkideki ani çıkışlara-öfke patlamalarına-dışarıdan gelecek müdahalelere dikkat..

15-19 Nisan arasında hayalleri gerçekleştirmeye, yapılan planları uygulamaya sokmaya yetecek enerji gökyüzünden geliyor. Bu dönem yapılacak seyahatler, anlaşmalar ilerleyen zamanda büyük kapılar açacak ancak aynı zamanda kolay öfkelenme, yanlış anlama, dedikoduların- kavgaların hızla büyüme etkisi de olabilir, dikkat…

20 Nisan itibari ile 30 günlük sürede geçtiğimiz 1 ayın hareketliliği geride bırakılabilir, daha sakin zamanlara geçiş yapılabilir, girişim yapmak yerine mevcut olanlar sağlama alınabilir. Kalıcı başlangıçlar için bu dönem değerlendirilebilir.

24 Nisan-12 Haziran arasında ülkenin su rezervleri, denizler ile ilgili konular, yangınlar, patlama haberlerine dikkat etmek gerekiyor. Bu dönem bireysel anlamda enerji düşüklüğü olabilir, ancak doğru kullanılmasıyla beraber geleceğe yönelik maddi kazanımları arttırma şansı da olacaktır.

22 Nisan-2 Mayıs arasında toprak hareketliliği riski artıyor. Maden kazaları, depremler, toprak kaymalarına dikkat etmek gerekmekte. Bu dönem ülke yöneticileri, yüksek kademeli yöneticiler arasında kayıplar, istifalar, ortaya çıkan skandallar söz konusu olabilir. özellikle belirttiğim tarihler arasında çocuklar ile ilgili taciz olaylarına fazlasıyla dikkat etmek gerekiyor. Gizli kalan konuların aydınlanması, casusluk, vatana ihanet eden kişiler ile ilgili konular, mafyatik kişiler ile ilgili konular-skandallar, hastane-ıslahevi-cezaevleri- bakım verilen kurumlarla ilgili konular gündeme gelebilir.

Bu dönem gerçekleşen dolunaydan Yengeç-Balık-Oğlak-Başak burçlarının 2-12 derece arasında bireysel yerleşimleri bulunanlar destekleyici etki alacaklar.

29 Nisan- 5 Mayıs arasında toprak hareketliliği, halkın kendi arasında yaşayabileceği huzursuzluk, gerilimli durumlar,  ülke liderlerinin hem kendi ülkelerinin içinden hem de dış devletlerden baskı görmesi, para değer- değerli madenler ile ilgili oynamalar söz konusu olabilir. toplumda tanınan bilinen bir sima- lider bu dönemde hayatını kaybedebilir, gözden düşmesine sebep olacak bir skandal olay gelişebilir. Özellikle erken seçim ile ilgili konuşmalar, yerel yönetimlerle ilgili- belediye başkanları ile ilgili konular bu dönem gündemi meşgul edebilir.

Destekleyen zaman dilimleri:

8 Nisan 05:00- 06:30

17 Nisan 18:30- 20:15

19 Nisan 02:00- 03:30

Özellikle 20-22 Nisan’da kadın-çocuk ve hayvanlara-derneklerine yapılacak yardımlar büyük koruma etkisi getirecektir.

Not: Sadaka vermek- yardım etmek bu tarz zaman dilimlerinden alacağınız verimi en üst seviyeye çıkarır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu