AstrolojiGenel

2021 Şubat Astroloji Yorumu

2021 Aylık Astrolojik tahminler

 

Şubat ayına geldiğimizde ocak ayında gerçekleşen dolunayın etkileri ilk 14 günlük dönemde etkisi hissettirecek. Bu ay genelinde özgür olma isteği, sınırlara-koyulan kurallara karşı isyan etme hali baskın olabilir, hava koşulları bu ay genelinde çok sertleşebilir, özellikle hava yolculuğu yapanlar bol türbülanslı, sarsılmalı anlar geçirebilir. Hava yolu kazaları, havaalanlarında çıkabilecek sorunlara dikkat…

6-28 Şubat arasında otorite ile çatışma, isyan-gerilim hali, enerji tedariği ile ilgili sıkıntılar, kısıtlamaların artışı, kısıtlamaların uygulanması ile ilgili sıkıntılar, virüs-aşı ile ilgili konuda ortaya çıkan-yeni tespit edilen konular, köklü firmaların- üst düzey yöneticilerin-politikacıların sahneden inişi, açıklanan iflaslar, yeni kurulacak özellikle online-web tabanlı-firmalar söz konusu olabilir. sanal paralar ile ilgili gelişmeler, değerli madenler-kağıt paraların değeri ile ilgili durumlar, yasalarla ilgili değişiklikler, toprak hareketleri, doğal afetler, ülkenin maddi durumu ile ilgilenecek yabancı-uluslararası bi kurumun oluşturulması, eğitim sektöründe yenilenme girişimleri-öğretmenlerin özlük hakları-emekliliği  ile ilgili gelişmeler  bu dönemin konusu oluyor.

Bu tarihler arasında etkili olan görünümü yıl içerisinde tekrar yaşayacağımız için 2021 genelinde bahsi geçen konuların genel gündemde kendine yer edineceğini unutmamak gerekiyor.

Bu görünümün tekrarlayacağı tarihler:

15 Haziran- 8 Ağustos 2021

28 Kasım-24 Aralık 2021

Ayın 2.ve 3.haftalarına ani değişim etkisinin altını çizen bir yeni ay damga vuruyor. Yukarıda bahsettiğim konuların altını çizen, harekete geçiren, bireysel anlamda Terazi, İkizler, Koç, Yay burçlarının 18-28 dereceleri arasında yerleşimleri olanlar için çok güzel destekler veren bir yeni ay olacak..

22 Şubat itibari ile ocak sonunda başlayan Merkür gerilemesi bitecek ve sözleşme-anlaşma-iletişim ile ilgili sıkıntılar azalacak.

Önemli bir diğer tarih ise 27 şubat… bu tarihte gerçekleşen dolunay hepimiz için önem taşıyor. Önemli bir dönüm noktası yaşanabilir, ülkenin gidişatını, geleceğini ilgilendiren önemli kararlar alınabilir. 26 şubat itibari ile gelecek 15 günlük süre içerisinde bir yol ayrımına girilebilir. Bu zaman aralığında toprak hareketlerine, doğa olaylarına, komşu ülkelerle yapılacak anlaşmalara, ülkemizde yaşayan mülteciler ile ilgili konulara, gelecek yeni bir göç dalgasına dikkat etmek gerekiyor. Yine bu görünüm ile yasa değişiklikleri, hukuk-eğitim-sağlık sistemiyle ilgili büyük çoğunluğu ilgilendiren kararlar alınabilir. Türkiye’de aşı uygulaması başlayabilir, yerli aşı üretimine geçiş yapılabilir.

Bireysel anlamda bu dolunay Boğa- Oğlak- Akrep-Yengeç burçlarının 3-13 derecesinde yerleşimi olanlara destekleyici etkiler getirecek.

Destekleyen zaman dilimleri:

21 şubat-23 şubat 2021tarihlerine dikkat;  özellikle 22 şubat 03:00 ile 04:55 arası dua-dilek-ibadet çalışmaları için çok özel bir zaman aralığı olacak. Gökyüzünde bir kapının açıldığı- rüyaların inanılmaz kuvvetlendiği- gelecekten bir portalın açıldığı bir zaman aralığı olacak.

 

23 şubat 09:45-11:30 arasında da benzer şekilde destek veren, oldukça güçlü özel etkilerin akacağı bir zaman aralığı olacak.

Not: Sadaka vermek- yardım etmek bu tarz zaman dilimlerinden alacağınız verimi en üst seviyeye çıkarır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu