AstrolojiGenel

2021 TEMMUZ ASTROLOJİ YORUMU

2021 AYLIK ASTROLOJİK TAHMİNLER

 

 

Temmuz ayının 5 ve 6.günlerinde gökyüzünde özel bir enerji kapısı aralanacak, Antik Mısır’da ‘1 yıllık kaderin yazıldığı gün’olarak adlandırılan; Kuranı Kerim’de Necm suresinde geçen Şir’a yıldızı ile Güneş kavuşarak çok önemli enerjileri dünyaya akıtacak. 5 Temmuz 22:50’de başlayan tam kavuşum 6 Temmuz 22:50’de son bulacak. İbadet-dua çalışmaları için çok güzel bir gün olacak, özellikle bu sürede ağzınızdan çıkanlara-hareketlere dikkat etmek gerekir. Sadaka vermek, muhtaç olana yardım etmek günün etkisini inanılmaz kuvvetli hale getirecektir. Özellikle sokak hayvanlarına yapılacak yardım…

10 Temmuz’da gerçekleşecek yengeç burcu yeni ayı ile aile kurmaya- mevcut ile düzeni içerisinde sorun yaşayanların çözmeye yönelik adım atacağı bir dönem etkisi başlayacak. Özellikle kadın figürlerin öne çıkacağı, başarı haberlerinin alınacağı, gizli kalmış bazı olayların, ihanet içinde olanların ortaya çıkabileceği bir dönem.. bu yeni ay ile ortaya bilgiler dökülebilir, hastaneler-bakımevleri-ıslahevleri-cezaevleri ile ilgili gelişmeler, buralarla ilgili skandallar-bilgiler ortaya dökülebilir.

Bu yeni ay Balık-Akrep-Boğa-Başak burçlarının 13-23 derecesi arasında yerleşimi olanlara güzel destekler verecek. Aynı derecelerin Koç-Terazi-Oğlak burçları biraz daha zorlanma, sorunlara çıkış yolu bulmak için yeni  yol açmak durumunda kalabilir.

12 Temmuz itibari ile Merkür Yengeç burcunda hareket edecek, bu transit daha alıngan bir ruh hali  getirirken ebeyevnler-aile büyükleri, aile içi mevzuların gündem olduğu bir etki getirecek. Bu dönem toplumsal anlamda hareketli günler olacak. Gençlerin, çocukların, kadınların ön planda olacağı, ülkece bir başarı elde edilebilecek bir dönem.

Temmuz ayının son 10 günlük döneminde gündem fazlasıyla hareketlenecek, hem bireysel hem de toplumsal bazda…

22 Temmuz itibari ile para değerinde- ekonomide zorlanmalı, eldeki paranın yetersiz kalabileceği etkiler akmaya başlıyor, 15 Ağustos’a kadar devam edecek olan bu dönem kısıtlılık-daralma-bereketsizlik etkisi verebilir. İlişkilerde sevgi hissedememe-değersizlik hissinde artış-detaylara kaybolma-bütünü görememe gibi etkiler söz konusu oluyor.

Güneş 23 Temmuz itibari ile Aslan burcuna geçerek yazın en sıcak günlerinin başlama sinyalini veriyor. Egonun yükseleceği, önce ben- denilen tavırların artacağını 30 günlük süreçte gözlemleyeceğiz.

24 Temmuz’da yaşanacak olan dolunay ise hava koşullarında ani bozulmala-kum-toz fırtınaları- ani yağış-ani sıcaklık oynamalarıyla ilgili gelişmeleri anlatıyor. Bu dönem özellikle kuşlar- göçmen kuşlar ile ilgili haberler gündeme gelebilir. Havacılık-uçak kazası haberlerine dikkat… tarladaki ürünlerin alabileceği zararlar, ürün fiyatlarında artış, para-değerli madenlerin fiyatıyla ilgili oynamalar bu dönemin etkileri.

Bireysel anlamda incelendiğinde bu dolunay ilişkilere dair- ya tamam ya devam etkisi taşıyor; sadece evlilik-sevgililik değil; ortaklıkların-anlaşmaların bozulmaya çok yakın olduğu bir dönem…ikili ilişkilere format atılabilir, yeni kurallar-yeni düzen ile devam edilebilir; ancak temel gösterge değişim gerekliliğinin altını çiziyor.

27 Temmuz itibari ile aslan enerjisi artık fikirlerde-kendini ifadede kendini gösterecek, konuşmalarla karşı tarafı en çok kırma ihtimalinin yüksek olduğu dönem bu olacak. Bencillik-en haklı benim-en doğru benim fikrim gibi tavırlar bu dönem can sıkabilir.

28-29 Temmuz dikkatli olunması gereken günler, her konuda aşırılık, uç noktalara kaçılabilir, kavga-çatışma  yükselebilir. Bu günlerde toplumsal huzursuzluk, yönetim ile halkın karşı karşıya gelmesi, yangınlar, tarikatler-dini örgütlenmelerle ilgili gelişmeler, ülkeler arası gerilimin yükselmesi, çatışma yaşanması, havacılıkla ilgili kazalar, patlama haberlerine dikkat.

29 Temmuz itibari ile Jüpiter gerileyerek Kova burcuna geçiyor, 19 Ekim’e kadar Kova burcunda seyahatine devam ediyor. Burada önemli olan Kova burcunun 22-29 derecesi içerisinde yerleşimi olanların işaret edilen konuyla ilgili dikkati çekiliyor. Küçük bir ipucu olarak 26 Mart-14 Mayıs arasındaki gündeminizi hatırlayın, o dönemki konular gündeme gelebilir, sorunun altı bir kere daha çizilebilir. Kesin çözüm için işaret edilen zaman ise 19 Ekim-29 Aralık arası…

30 Temmuz itibari ile 15 Eylül’e kadar artık daha iş-ürün-verim odaklı, yapıcı bir dönem başlıyor. bu dönem ürün çıkarmak, detaycılık, bağırsak enfeksiyonları, öfke patlamaları, eleştiride dozu kaçırma ile ilgili bir dönem..

Destekleyici zaman aralıkları:

3 Temmuz- 17:36- 19:36

5-6 Temmuzun bağlandığı gece

8 Temmuz 12:50-14:50

9 Temmuz 20:36- 22:36

12 Temmuz 11:36- ile  13 Temmuz 13:36 arası

26 Temmuz 06:30- 13:30

Not: Sadaka vermek- yardım etmek bu tarz zaman dilimlerinden alacağınız verimi en üst seviyeye çıkarır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu