AstrolojiGenel

21 HAZİRAN 2020 GÜNEŞ TUTULMASI BURÇLARA ETKİSİ

tıbbi astroloji

 

21 HAZİRAN 2020 GÜNEŞ TUTULMASI BURÇLARA ETKİSİ

21 Haziran 2020 güneş tutulması hepimizin hayatında 19 yıllık bir döngünün kapanmasını ve yeni bir sayfa açılmasını temsil ediyor. Tutulmanın 0 derecede gerçekleşmesi ile gelişmelerin hızla hayatımıza aktığını gözlemleyeceğiz. Burç bazında yorumları okurken öncelikle yükselen burcunuzu okumayı ve sonrasında tutulma 0 derecede gerçekleştiği için yükselen burcunuzdan bir sonraki burcu da okuyarak etki alanınızı netleştirmenizi tavsiye ederim. örnekleyecek olursam, yükselen burcunuz aslan ise, önce aslan burcu yorumunu sonrasında da başak burcu yorumunu okuyunuz…

Koç:

Tutulma ile özellikle aile hayatınızda, evinizde, aile ilişkilerinizde radikal değişiklikler yapmanız söz konusu oluyor. Bozuk ilişkileri onarmak için fırsatlar karşınıza çıkıyor. Özellikle evde, ofiste tadilat yaptırmak, bir şeylerin yerini değiştirmek, yeni bir şeyler almak isteğiniz çok yüksek olabilir. venüsün hala Retro harekette olduğunu unutmadan masraflı hareketlerden kaçınıp en uygun bütçeyle hareket etmeyi unutmayın. Taşınma, yeni mülk alımı, istediğiniz evi satın alma gibi gelişmeler söz konusu olabilir. bu dönemde aile büyüklerinin sağlıklarına dikkat etmesi, ilaçlarını ihmal etmemesi önem taşıyor. Aile ile daha fazla zaman geçirmeniz gerekebilir, özellikle aile ile beraberken alıngan-fevri hareketlerden sakının…

 

Boğa:

Kardeşlerinizle-akrabalarınızla olan ilişkiniz, onların hayatıyla ilgili gelişmeler dikkat çekiyor, mercek altına alınıyor, geçmişten gelen konular tekrar açılabilir, haksızlıklar ortaya dökülebilir, yüzleşmeler yaşanabilir. Bu dönem uzun süreli küslük de verebileceği için lafı tartarak konuşmakta fayda var. Küs olanlar adil bir yüzleşme ile ilişkilerini yeniden onarma şansı elde edebilir. Yakın çevrenizde hızlı-ani gelişmeler söz konusu olabilir, odak noktanız buraya kayabilir. İş yaşamınızda durgunluk söz konusu ise bu tutulma ile işler açılabilir, görüşmeler hızlanabilir, telefon-mail trafiği fazlasıyla artabilir. Eskiden gelen bir iş teklifi, kaçırdığınız bir fırsat tekrardan karşınıza çıkabilir. Yeni eğitimler söz konusu olabilir, özellikle bu dönemde yolculuk planı yapanlar araç kontrolünü ve trafikte dikkatli olmayı ihmal etmemeli.

İkizler:

Maddi sorunlara çözüm bulma, yeni kazanç yolları geliştirme, tasarruf edecek yeni alanlar yaratma imkanı geliyor. Bu dönemde yeni bir emlak edinme, araç alma söz konusu olabileceği gibi uzun zamandır satışta olan bir ev, araç, mülk sonunda satılabilir. Aileden kalan miras var ise eğer bir paylaşım yapılması veya önceden paylaşılmış bir miras konusu ile ilgili olarak geriye yönelik haklılık-haksızlık konuşmalarının yapılması olası… bu dönemde gelir-gider dengenize dikkat etmek şart, önümüzdeki 2 aylık süreçte beklenmedik masraflar söz konusu olabileceği için maddi anlamda çok açılmadan hareket etmek önem taşıyor. Yeni iş fırsatı gelebileceği gibi beklenmedik zamanda işten ayrılma da söz konusu olabilir. daha önce içinize attığınız, söyleyemediğiniz şeyleri bu dönem muhataplarınızın yüzüne söyleme şansı da bulabilirsiniz.

Yengeç:

Bu tutulma ile hayatınızda 19 yıllık bir döngüyü tamamlama şansı buluyorsunuz, bir sayfa kapanırken yepyeni bir sayfa açılıyor. Evlilik, yaşam tarzını değiştirme, taşınma, daha önce cesaret edemediğiniz şeyleri yapma imkanı karşınıza çıkacak. Uzun zamandır devam eden lakin sizi tatmin etmeyen konularla ilgili radikal hamleler yapabilir, etrafınızı oldukça şaşırtabilirsiniz. Ortaklı iş yapanlar bu dönemde ortağından ayrılmayı, yola tek devam etmeyi seçebilir. Taşınma, iş-sektör değişimi, evlilik-ayrılık haberleri bu dönem yengeçlerin hayatında flash gelişmeler olarak yer buluyor. Aile içinde yapılan haksızlıklar, haksızlıkları yapan kişilerle yüzleşme imkanları karşınıza çıkabilir, daha önce göstermediğiniz sert yüzünüzü göstererek karşı tarafı dumura uğratabilirsiniz.

 

Aslan:

Yapmak isteyip çeşitli sebeplerden yapamadığınız, belki de cesaret edemediğiniz başlangıçları yapma imkanı bu tutulma ile karışınıza geliyor. Çevrenizi şaşırtan kararlar verebilir, radikal tercihlerinizle yakınlarınızı şoka uğratabilirsiniz. Uzun zamandır içinizde tuttuklarınız dışarı püskürebilir. Beklemediğiniz birinden sizi şaşırtacak sözler duyabilirsiniz. Kendinizle ilgili yeni bir sayfa açma, yapmak istediğiniz işi yapma imkanı karşınıza çıkabilir. Dönem yoğun geçebileceği için sağlığınıza, beslenmenize dikkat etmeniz, kronik rahatsızlığınız varsa doktor kontrollerini aksatmamanız önem taşıyor. Bu kadar zamandır önünüzde duran ama fark edemediğiniz şeylerin farkına varma, bunlarla ilgili kararlar verme, kendi hayatınızı güzelleştirmek için hamleler yapma şansınız olacak.

 

Başak:

Çok istediğiniz bir şeyin olması söz konusu olabileceği gibi, istediğiniz bir şeyin olmamasının da hayrınıza olduğunu deneyimleyebilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar katılabilir, bazı arkadaşlarla yollar ayrılabilir, kopmuş bazı arkadaşlıklar tekrardan karşınıza çıkabilir. Bazı bozulmuş ilişkilere düzelme şansı geliyor, tabi ki koşulu dürüstçe yüzleşmek… sosyal medyadan, tanışma sitelerinden flörtler söz konusu olabilir, gökyüzündeki genel etkiyi hesaba katarsak bir anda heyecana kapılmadan gerçekçi adımlar atmak önem taşıyor. Bebek isteyenlere sevindirici gelişmeler özellikle önümüzdeki 2 aylık dönemde gelebilir. Uzun zamandır planladığınız bir konuyla ilgili olarak maddi-manevi destek almanız söz konusu olabilir, lakin hesabı-sözleşmeyi doğru yapmak önem taşıyor.

 

Terazi:

Bu tutulma ile hayatınızda bir anda, hızlı, radikal gelişmeler söz konusu olabilir. taşınabilir, iş yerinde pozisyon değişikliği-tayin-terfi, sektör değişimi yaşayabilirsiniz. Bekarlara evlenecekleri kişiyle tanışma, evlilik yolunda atılacak adımlar; evlilere ilişkilerde toparlanma etkisi gündeme geliyor. Beraberliği-evliliği sallantıda olanlar bu tutulma ile tamam mı, devam mı sorularına cevap arayacak. İş yerinde dengeler hassaslaşabilir, eski konular gündeme gelebilir. Eskiden karşınıza çıkan iş tekliflerini tekrardan değerlendirebilirsiniz. Ailenizin genelini ilgilendiren önemli kararlar alınabilir, ev değişimi, iş kaynaklı şehir değişimleri gündeme gelebilir. Geçmişte kurduğunuz bazı cümleler bu dönemde karşınıza çıkabilir, büyük lokma ye, büyük söz söyleme deyişini bizzat deneyimleyebilirsiniz.

 

Akrep:

Yeni seyahatler, çıkılacak yollar, planlar hayatınızda yer buluyor. Önceden beri karar veremediğiniz, arada kaldığınız konularda netleşme etkisi söz konusu olacak. Bu tutulma ile hayatınıza yeni bir yön verebilir, radikal değişiklikler yapabilirsiniz. Akrabalar, aile içi ilişkilerde değişimler söz konusu olabilir; yapılan haksızlıklar, eşitsizlikler, bastırdığınız ne varsa ortaya dökülebilir, daha önceki davranışlarınızdan çok daha farklı bir şekilde tepkilerinizi açıkça göstererek etrafı dumura uğratabilirsiniz. Yeni iş imkanları söz konusu olabileceği gibi, yeni bir eğitime başlayabilir; devam eden mahkemelerde yeni gelişmeler söz konusu olabilir. bu tutulma aynı zamanda evlilik, ciddi beraberlik kısacası hayat arkadaşını bulma etkisi de vermekte…

 

Yay:

Tıkanmış gelirlerde açılma, hak edilmiş ancak ele geçmemiş kazançların gelişinde hızlanmalar söz konusu oluyor. Miras paylaşımı, daha önce paylaşılmış bir miras söz konusu ise orada yapılan bazı haksızlıkların ortaya dökülmesi söz konusu oluyor. Bu dönem özellikle evli-partneri olan yayların eşinin gelirlerinde düzelmeyi, ödenmemiş gelirlerin-tıkanmış maaşların geleceğine işaret etmekte… ihmal edilen bir sağlık sorunu tekrardan gündeme gelebilir, detaylı tetkiklerin yapılması söz konusu olabilir. genital bölge rahatsızlıklarına, bu dönem biraz daha ağrılı geçebilecek regl dönemlerine dikkat etmekte fayda var. Bebek sahibi olmak isteyen yaylar bu dönemde tetkiklere girebilir, ideal tedavi yöntemini bulabilir.

 

Oğlak:

Bu tutulma ile beraber devam eden beraberliğinizde ileriye yönelik adımlar atılabilir; sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. besbekar(!) olan oğlaklar bu dönemde evlenecekleri, uzun süre beraberlik yaşayacakları kişilerle tanışabilirler, lakin dönemin genel gökyüzü etkisi hesaba katarsak bir ilişkinin adını koymak için en azından temmuzun 3.haftasını beklemek daha faydalı olabilir. evli olanların bu dönem eşlerinin hayatlarında önemli değişimler, gelişmeler olabilir, eşe destek vermek büyük önem taşıyor. Aile çevresinden, akrabalardan beklenmedik düşmanca hareketler görebilir, ilişkilerinizi yeniden değerlendirme, araya mesafe koyma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ortaklı iş yapanların bu dönem biraz daha dikkatli olması gerekmekte, eski mevzular-alacak-verecek konuları gündeme gelebilir, yollar ayrılmaya doğru gidebilir. Yeni ortaklı iş tekliflerinde değerlendirmeyi detaylı yapıp temmuzun 3.haftasında harekete geçmek daha sağlıklı olabilir.

 

Kova:

Yaptığınız işten sıkıldığınızı, değişiklik ihtiyacınızın arttığını hissedebilirsiniz. Eskiden gelen o dönem değerlendirmediğiniz veya çeşitli sebeplerle kabul etmediğiniz bir iş teklifi yeniden karşınıza gelebilir. İş hayatınızda değişimler, istifa-terfi-bölüm değişimi gündeme gelebilir. Akrabalık ilişkilerinizde hareketlenmeler, aile büyüklerinin tartışmaları durumları söz konusu olabilir. iş arkadaşlarınızla ilişkilere dikkat etmekte, kime güvenip kime güvenemeyeceğinizi iyi düşünmekte fayda var. Yeni bir evcil dost alabilir veya evdeki evcil dostunuzun hayatında değişiklikler olabilir. bu dönemde kendinize dikkat etmeyi, içinize attığınız stresli durumlar yüzünden psikosomatik ağrılarınızın artışı veya kronik rahatsızlıklarınız var ise onların artışı söz konusu olabilir. iş yerinde-günlük hayatta sorumluluklarınız artabilir, taşıyabileceğiniz kadar yük almayı, sağlıklı dinlenme molaları vermeyi ihmal etmeyin.

 

Balık:

Bu dönem kalbi boş olan balıkların karşısına nabız atışını oldukça heyecanlandıracak kişiler çıkabilir, genel gökyüzü etkisini hesaba kattığımızda ayaklarınızı yerden kesmeden-hayallere kapılmadan önce karşınızdaki kişiyi iyice ölçüp tartmanız, ilişkinin adını koymak için temmuzun 3.haftasını beklemeniz daha sağlıklı olabilir. devam eden beraberlikte ciddi adımlar atılabilir. Özellikle bebek isteyen balıklar için bu 2 aylık dönem oldukça destekleyici etkiler veriyor. Halihazırda çocuklu balıklar bu sürede çocukların hayatında okul-eğitim-bakıcı-çocuklara bakacak olan akrabalar ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir, önemli kararlar vermek durumunda kalabilir. Hayatın keyifli yanının deneyimleneceği bir dönem… ailede, aile büyükleri arasında miras paylaşımı, bu paylaşım sırasında yapılmış haksızlıklar tekrardan gündeme gelebilir.

21 haziran 2020 güneş tutulmasının genel etkilerini öğrenmek için:

21 HAZİRAN 2020 HALKALI GÜNEŞ TUTULMASI

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu