AstrolojiGenel

28 EYLÜL TERAZİ BURCU YENİAYI

Astrolojik Açılar ve İlişkiler 2. Bölüm

TERAZİ BURCU YENİAYI

28 Eylül akşamı yaşayacağımız Terazi burcu yeniayı ile beraber sümen altı ettiğimiz, ertelediğimiz, ünlü roman “Rüzgar Gibi Geçti”nin  kahramanı Scarlett O’Hara’nın dediği gibi “Bunu yarın düşünürüm.”dediğimiz tüm konular önümüze seriliyor.

Her türlü ilişki; aşk,ortaklık, arkadaşlık mercek altına alınıyor bu yeniay ile beraber… Beklemediğimiz gerçeklerle yüzleşebilir, duymak istemediğimiz bazı şeyleri duyabiliriz. Sadık olduğuna inandığımız kişilerin sadakatsiz olduğu gerçeği ortaya çıkabilir. Devam eden gizli ilişkiler aşikar olabilir. Özellikle sosyal medya üstünden yaşanan gizli ilişkilerin yine ortaya çıkacağı yer sosyal medya ortamı olabilir.

Sevildiğini, değerli, önemli olduğunu hissetme konusunda zorlanabiliriz. Duymak istediğimiz sözleri duyamadığımız için durduk yere ilişkide hırgür çıkarabiliriz, aman dikkat !!!

Haritasından akıcı destek alanların ilişkisini öteye taşıyacağını, küskünlük yaşanan arkadaşlıkların barışacağını söyleyebilirim.

Yaşlı kişiler, patronlarla kurduğumuz iletişime dikkat etmemiz gerekmekte, ters tepkiler söz konusu olabilir. Giderleri kontrol etmek zor olabilir, beklenmedik giderler söz konusu olabilir.

Gökyüzündeki dengesiz planet dağılımı ile enerji düşüklüğü, motivasyon eksikliği, anlamsız ani sinir patlamaları, duygusal iniş çıkışlar, dehidrasyona, artan endişelere  bağlı baş ağrıları söz konusu olabilir.

İş ortamında beklenmedik ayak kaydırma oyunlarına, gizli düşmanlardan gelebilecek olan üstü kapalı hamlelere hazırlıklı olmak gerekiyor.

Sağlık anlamında genital bölge rahatsızlıkları, idrar yolu enfeksiyonları, boğaz-boyun bölgesi ile ilgili rahatsızlıklar söz konusu olabilir; özellikle bu alanlarda kronik rahatsızlıkları olanların biraz daha dikkatli olmasını salık veririm.

Hava ve su kirliliği ile ilgili gelişmeler, haberler çıkabilir. Kimyasal yağmur olayı ile ilgili etkilere dikkat etmekte fayda olacaktır. Bir diğer uyarı sinyali ise denizler, gemiler ile ilgili; hava koşullarında beklenmedik değişimler söz konusu olabilir; uluslararası sularda gemiler ile ilgili gelişmeler, kaza haberleri gelebilir.

TERAZİ BURCU YENİAYI BURÇ ETKİLERİ

tıbbi astroloji

Koç, Yengeç,Oğlak burcunda yerleşimleri olanlar için yeniay ve 25 Ekim akşamı itibari ile iç gerilimi biraz daha yüksek olabilir. Mümkün olduğunca olayları çift taraflı değerlendirerek, öncelikli olarak kendimiz için en sağlıklı kararı vermeye çalışarak devam etmemiz iyi olacaktır.

Terazi, İkizler , Kova burçlarında yerleşimi olanların süreci daha akıcı geçireceği görünüyor. Almaları gereken kararları daha kolay seçenekler arasından seçecekleri görünüyor.

Boğalar, Balıklar iki seçenek arasında kalabilir; karar verme süreci biraz zorlu geçebilir.

Aslan ve yay burçları bu yeni ay ile aksiyon alarak, elinizi taşın altına koyarak hayatınıza yeni başlangıçları çekebilir, tertemiz sayfalar açabilirsiniz.

Başaklar ve Akrepler için ise durum biraz daha farklı, yolun devamında seçim yapmaları gerektiğinin, tamam ya da devam kararı vermeleri gerektiğinin bilgisi içlerine düşüyor. İlerleyen süreçte kendi kendilerine netleşecekler ya da evrenden okkalı bir uyarı ile seçimlerini yapacaklar.

Sıkı astroloji takipçileri artık biliyor, yeni ay dönemi bir konuda başlangıç yapmak için kullanılmaz; zira ay gökyüzünde hala saklanır haldedir. Plan yapmak için çok uygun olan bu zamanları değerlendirip adım atmak için gökyüzünde Ay’ın hilal olarak belirmesini takip edebilirsiniz.

Bu yazıyı yazarken  ölümünün 7.yılında saygıyla andığımız Neşet Baba’nın muhteşem sesinden türküler dinledim ben… şuraya da bir link bırakıyorum : https://www.youtube.com/watch?v=J5eLFREBpIA

Buranın sınav dünyası olduğunu unutmadan, cahil olmayıp rengine kanmadan yaşamayı becerebilmek dileğiyle…

Terazi burcu özellikleri ve bu dönem alacağımız etkiler için TERAZİ BURCU DÖNEMİ- SONBAHAR EKİNOKSU yazıma göz atmanızı tavsiye ederim…

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu