Astroloji

Ağustos 2019’a Genel Bakış ve Aslan Burcunda Yeniay

Bu yazımıda Ağustos ayı bizlere neler getirecek, aslan burcunda yeniay ın olması ile beklentilerimiz neler olacak onları sizlere anlatmaya çalıştım.

Oldukça yıpratıcı bir temmuz ayını geride bıraktık. Ev hayatımız,aile içi ilişkilerimiz,ruh halimiz,iş hayatımız,sağlığımız okyanustaki kasırganın ortasında kalmış bir gemi gibi sallandı, defalarca batmaya yaklaştık, birçoğumuz battığını; gemisinden bir daha hayır gelmeyeceğini düşünüyor. Telaşa mahal vermeye gerek yok; nispeten toparlanabileceğimiz bir ağustos ayı bizi bekliyor.

Ağustos ayına 8 derecede oluşan bir Aslan Yeniay’ı ile merhaba diyoruz. Yeniay’ın pozisyonları itibariyle biraz daha nefes almaya, çözümsüzlüklerimize,belirsizliklerimize ışık tutmaya yaklaşıyoruz. Ancak ev ve iş arasındaki dengeyi oturtmakta zorlanabiliriz. Birini toparlayım derken diğerini ihmal edebiliriz. Kuşkular yükselebilir, özgüvenimizi sorgulayabiliriz. Birçok kişi hayata bakışını değiştirecek bazı olaylar yaşayabilir veya tanık olabilir. Karamsarlık dozunu kontrol altında tutmak bu süreçte çok önemli…

İş amaçlı yapılması planlanan seyahatlerde aksilikler, gecikmeler gelişebilir. 2 Ağustos itibariyle, beklenen haberlerin gelişinde hızlanmalar, işlerde açılmalar görülebilir. Özellikle 12 Ağustos sonrasında güzel hareketlenmeler söz konusu olabilir.

aslan burcunda yeni ay

Herşey Güzel Ama Aslan Burcunda Yeniay Ne Anlama Geliyor?

Bu dönem çeşitli sebeplerden su kenarına gidenlerin oldukça dikkatli olması gerekiyor. Gökyüzü, boğulma risklerinin, gemi kazalarının gündeme gelebileceğinin sinyalini veriyor. Bunun yanında yangın, patlama  haberleri gelebilir. Özellikle yanık ile ilgili görünümler söz konusu olduğu için ateşli olan her şeye dikkat etmekte fayda var. Evinde  çeşitli sebeplerle silah bulunduranların çok dikkat etmesi gereken bir zaman yaşanabilir. Yaralanmalar, ciddi hayati tehlikeler söz konusu olabilir. Ana haber bültenlerinde sıkça bu tarz haberlerle karşılaşabiliriz.

Planladığımız konularda biraz daha beklemek gerektiğini gösterse de bu yeniay, ilerleyen dönemde güzel gelişmeler olacağının işaretçisi olarak düşünülebilir. Zira insanoğlunun elinden ‘umut’u alırsan geriye ne kalır ki ?

Ağustos ayının kalanına göz attığımızda Jüpiter’in 12 Ağustos’ta retro hareketini bitireceğinin müjdesini verebilirim. Aynı tarihte Merkür’ün Aslan burcuna geçişi ile de temmuz ayında gündeme gelen ancak bir türlü netleşmeyen konuları artık kesinleştireceğimizin ve bir sonuca bağlayabileceğimizin müjdesini vereyim.

Ayın 2.yarısından itibaren kişisel gezegenlerin büyük kısmı Başak burcunda toplanacak olayları daha detaylı görebileceğiz. Duygusallığın ve ego’nun dozu düşecek işe, para kazanmaya odaklanacağız. Bu dönemin uyarısı ise detaylarda,eleştirellikte boğulup bütünü ve hayatın güzelliğini kaçırma raddesine gelenlere…

Kova burcunda yaşayacağımız dolunayın, Başak burcunda yaşayacağımız yeniayın ve diğer gezegen transitlerinin etkisi için bir sonraki yazıda görüşmek üzere ha bu arada unutmadan astroloji ve tarot eğitimleri için fazla vaktiniz kalmadı. Hemen https://iremcicek.net/astroloji-egitimi/ linkine giderek astroloji eğitimi ile ilgili duyurulara https://iremcicek.net/tarot-egitimi/ linkine giderek Tarot eğitimleri ile iligli duyurulara ulaşabilirsiniz.…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu