Astroloji Sayfamıza Hoşgeldiniz

Astroloji Yunanca astron – yıldız- ve logos-bilim, yasa – kelimelerinin birleşiminden doğan gezegenlerin, yıldızların  ve bunlar arasındaki etkileşimlerin insan üstünde yarattığı etkiyi;   matematik ve binlerce yıldır tutulan istatistiki verilere göre açıklayan bir ilimdir. Astroloji ile ilgili tüm yazılarımı aşağıda bulabilirsiniz.

Astroloji Hakkında Herşey 5

VENÜS İKİZLER BURCU TRANSİTİ

  VENÜS İKİZLER BURCU TRANSİTİ Venüs İkizler burcu transiti ne 4 Nisan 2020’de başlayacak. Bu seyahat daha önceki Venüs İkizler transitinden biraz daha farklı olacak.

Yazıya Git »
Astroloji Hakkında Herşey 6

SATÜRN KOVA TRANSİTİ 2020-2023

SATÜRN KOVA TRANSİTİ Kronos tahttan devirdiği babası Uranos’un topraklarında uzun süren bir seyahate çıkacak. Bu her zamanki Satürn kova transitinden farklı olacak. Çünkü 22 Mart

Yazıya Git »
Astroloji Hakkında Herşey 7

SATÜRN KOVA BURCU TRANSİTİ

Satürn Kova Burcu Transiti BÖLÜM 1- Satürn Oğlak transiti Satürn kova burcu transiti; “Bilge-Yaşlı Adam, Zamanın Efendisi, Karmanın Lordu, Büyük Şeytan-Büyük Kötücül-Büyük Malefik” adlarıyla bilinen

Yazıya Git »
ay tutulması

10 OCAK 2020 AY TUTULMASI

10 OCAK 2020 AY TUTULMASI 10 Ocak 2020 günü Yengeç burcunun 19.derecesinde Ay tutulması yaşanacak. Mitolojik hikayelerinden tanıdığımız biri ölümlü-Castor- biri ölümsüz -Pollux- kardeşlerden, ölümlü

Yazıya Git »
Astroloji Hakkında Herşey 8

2020 BURÇ YORUMLARI

  Oldukça hareketli bir yıla girmek üzereyiz. 2020 tüm hareketi, heyecanı ile kapıda… Astrolojik olarak zorlu bir yıl olacağı görünüyor, normal dönemde 4 tane olan

Yazıya Git »

Astroloji bir ilimdir. Ancak ilmi bilmek yetmez irfan sahibi olmak da gerekir.

Öncelikle astroloji ve astronomi farklıdır. Bunu netleştirelim. ‘’astronomi’’ gökbilimidir, dünya atmosferinin üstünde kalan tüm gezegenleri, evreni,yıldızları,astreoitleri inceler, gözlemler. ‘’astroloji’’  ise bunların arasındaki etkileşimin insanoğluna, dünyaya verdiği toplumsal, bireysel, siyasi,iklimsel etkileri inceler.

Astrolojide de –yaygın bilinenin aksine- tarotta da hislerle işimiz yoktur. Yorumlama ve matematik becerisinin yüksek olması ve en önemlisi öğrenmek için hevesli,azimli ve istikrarlı olmanız gerekir.

Kopernik dünyanın döndüğünü söylediği zaman dönemin otoriteleri inkar etmesini söylemişti. Onun cevabı ise : ‘’ Ama yine de dönüyor. ‘’olmuştu.

Bir doğum haritası kompleks bir bütündür, sadece güneş burcunuz sizin kişiliğinize dair küçük bilgi verebilir. Doğum tarihiniz aynı olsa bile saat farkı , hatta 5 dakikalık bir fark bile karakterde, aldığınız transit etkilerde büyük değişimler yaratır.

Astroloji Eğitimi ve Tarot Eğitimi almak istiyormusun?

Merhaba. Ben İrem Çiçek. Bu güne kadar hep birilerinin senin hakkında bir şeyler söylemesine izin verdin. Peki sen kendi yıldız haritanı yorumlamayı ve ya kendi Tarot kartı yorumlarını üretmek istemezmisin?

KAPAT