Astroloji

Başak Burcu Mottosu

Başak burcu mottosu

Hizmet ettikçe değerleniriz…  (Başak burcu mottosu)

Zorlu bir yaz dönemini geride bırakıyoruz. Yengeç döneminin duygusallığı, alınganlığı, içe kapanıklığından sonra Aslan döneminin sosyalliği, şaaşası,dışa dönüklüğü çok iyi gelmişti. Mars’ın Başak burcuna geçişi ile beraber tabiri caizse süslü gezmelik kıyafetlerimizi,ayaklarımızı rahatsız eden topuklu ayakkabılarımızı çıkarıyor; başımıza yazma bağlayıp,elimize toz bezi aldığımız günlere geçiyoruz.

Gezegenlerin geçişine göz atacak olursak :

  • Mars 19 Ağustos- 4 Ekim ,
  • Venüs 21 Ağustos-15 Eylül
  • Merkür 29 Ağustos- 15 Eylül
  • Güneş 23 Ağustos- 23 Eylül tarihleri arasında Başak burcunda seyahat edecek.

Başak Burcu Mottosu Bize Neler Vaadediyor?

Genel anlamda Başak  burcu transiti etkilerine baktığımızda daha detaycı, titiz,organize çalışmaya geçeceğimizi, verimliliğimizi arttırmak, ürün elde etmek için çabalarımızı katlayacağımızı söyleyebilirim.

Diller fazlasıyla sivrileşebilir, her şeye kusur bulma, eleştirinin dozunu kaçırma, memnuniyetsizlik, iş beğenmeme sonucunda tatsız durumlar yaşayabilir veya karşımızdakine yaşatabiliriz. Sinir kat sayılarının yüksek olabileceği bir dönem olduğu için sonuca ulaşmaktan ziyade sebeplerin uzun uzadıya konuşulduğu çözümsüz sohbetler gelişebilir.

Patlatılan kredi kartı limitleri bu dönem toparlanabilir, hesap kitap işlerinde daha titiz,detaycı davranabiliriz. Ancak mükemmellik isteğinin yükselmesi ile ikili ilişkilerde gereksiz gerilimler, burun bükmeler, gereksiz eleştiriler ciddi sorunlara yol açabilir.

Bu dönemde bencillikten ziyade paylaşımlar artar; toplanıp kışlık konserve hazırlıkları , kurutmalık sebzeler yapmak için muhteşem zamanlardır. Birlikten kuvvet doğar enerjisi oldukça yüksek çalışır. Yanınızdakilerin yaptığı işi beğenmeyip burun kıvırmak hariç tabi ki …

Bilgi paylaşımları, grup çalışmalarından çok başarılı ürünler ortaya konulabilir. İlerleyen dönemde ciddi kazançlar elde edilebilir.

Mundane( politik ) astroloji olarak incelediğimizde:

  • Tutulmaların getirdiği hava anomalileri devam edebilir, özellikle ülkemizin kuzeyi bölgelerinde yaşayanların çok dikkatli olması gerekiyor.
  • 20-21-22 Eylül tarihlerinde yağışlar, hava olayları sebebiyle ciddi hasarlar meydana gelebilir, deprem, toprak hareketleri ile ilgili göstergeler bu dönemde oldukça baskın görünüyor. Hava durumundaki anomaliler devam edecek gibi görünüyor, Rusya’da hareketlenmelerin olması,bu hareketlenmenin ülkeler arası çatışmalara, zıtlaşmalara dönüşmesi çok olası. Ne derler, bilirsiniz, filler tepişir, çimenler ezilir.
  • Bu dönemde büyük bir devlet yöneticisinin sağlık sorunları, kaybı söz konusu olabilir.
  • Yangınlar devam edebilir maalesef ki, Başak transiti süresince  ateş, yangın, patlama, kitlesel terör olayları gelişebilir. Kalabalık yerlerde özellikle metropollerde yaşayanların daha dikkatli olmasını tavsiye ederim.

23 Ağustos itibariye mevsimin değişimini hissetmeye başlayacağız, sonbahar-yaz karışımı günlerin tadını çıkaracağız. Hava değişimlerine dikkat, üşütmeler, bağırsak rahatsızlıkları, sindirim sistemi kaynaklı hastalıklar, özellikle sudan kapılan mikroplara karşı dikkat…

Başak burcunun tüm verimliliği bizimle olsun, sevgiler… Bu arada sevgili dostlar beni Instagram kullanıyorsanız https://www.instagram.com/astrotarot_gunlugu/ linkinden takip etmeyi unutmayın. Diğer astroloji yazılarımı https://iremcicek.net/astroloji_yazilari/ linkinde bulabilirsiniz.

İrem Çiçek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu