Bireysel Harita Danışmanlığı

Doğum haritası analizi en kısa anlatımıyla sizin kendi kullanma kılavuzunuzdur. Hayatıız boyunca alacağınız temel etkiler, güçlü ve zayıf yanlarınız, iç dünyanızın derinlikleri, sağlık durumunuz, arkadaş çevreniz, yetenekleriniz, aşk hayatınız, evliliğiniz, kariyeriniz, çocuklarınız ile ilgili en önemli bilgilere, dikkat edilmesi gereken temel noktalara ışık tutar.

Doğum haritası danışmanlığında güçlü yanlarınızı öğrenmekle kalmaz aynı zamanda zayıf yönlerinizin ve tekrarlarayan hatalarınızın da farkına varırsınız. Bu danışmanlıkta amaç; gelen bilgileri kader olarak kabul edip içinize kapanmak, başa gelen çekilir mantığına girmek değil, tam tersine zayıf yanlarımızı güçlendirerek haritanın vadettiği potansiyeli gerçekleştirmektir.

Farkındalığın yükselmesine, kendinizi olduğunuz gibi kabul edip hayat kalitenizi yükseltmeye en büyük katkıda bulunan danışmanlık türüdür.

Danışmanlık bedeli 600 tl’dir. Danışmanlıkları yüz yüze veya  farklı şehirlerde yaşayanlar için online olarak skype üstünden vermekteyim. Danışmanlık esnasında kayıt alınmasını tavsiye etmekteyim.

Başa dön tuşu