Doğum Saati Tespiti (Rektifikasyon)

Doğum Saati Tespiti

Sabah ezanı okunmuş ben doğmuşum…

İkindi ile akşam ezanı arasında doğmuşum …

Teyzem saat 10.00 diyor, yengem 09.30 …

Bu cümlelere hepimiz aşinayızdır. Doğum saati kaydı uygulaması ülkemizde yeni yeni oturmaya başladı ancak dış dünyaya bakışınızı, transit gökyüzü hareketlerinizden aldığınız etkileri yükselen burcunuz belirler. Yükselen burcun ne olduğu kadar yükselenin derecesi de önemlidir. Bir haritanın sağlıklı analiz edilebilmesi için doğum saatinin doğru tespit edilmesi gerekir.

Oldukça detaylı bir çalışma gerektiren rektifikasyon işlemi için hayatınızdaki dönüm noktaları (diploma tarihleri, evlenme-boşanma tarihleri, ameliyat tarihleri, çocukların doğum tarihi,vefat tarihleri …) ile çalışılır. Rektifikasyon çalışması 400 tl’dir.

Bir cevap yazın

Astroloji Eğitimi ve Tarot Eğitimi almak istiyormusun?

Merhaba. Ben İrem Çiçek. Bu güne kadar hep birilerinin senin hakkında bir şeyler söylemesine izin verdin. Peki sen kendi yıldız haritanı yorumlamayı ve ya kendi Tarot kartı yorumlarını üretmek istemezmisin?

İrem Çiçek Hakkında

Astroloj ve Tarot Eğitmeni İrem Çiçek

Edindiğim bilgileri, tecrübeleri insan yaşamına iyicil bir dokunuş yapmak adına kullanmak, bir nebze bile olsa farklılık yaratmak, bir uyanışın tetiklenmesinde katkımın olması bu alanlara katmak istediklerim…

KAPAT