Astroloji

Jüpiter Düz Hareketine Başlıyor

Jüpiter Düz Hareketine Başlıyor

Jüpiter Düz Hareketine Başlıyor, Peki Bu Dönemde Bizi Neler Bekliyor?

10 Nisan’dan bu yana hangi konularda eliniz sıkıştı, daralmalar,aksilikler,şanssızlıklar yaşadınız?

Gökyüzünün büyük benefiği -iyicili- Jüpiter sonunda gerileme hareketini bitiriyor. 11 Agustos’ta retro hareketini bitirecek olan Jüpiter, 2 günlük “stationary” pozisyonundan sonra  13 Ağustos’ta tekrar hız kazanmaya başlayarak düz  hareketine devam edecek. Retro döneminden daha tehlikeli olan stationary pozisyonuna çok dikkat etmek gerekiyor. Özellikle bu günlerde trafikte,iletişimde,seyahatlerde fazladan dikkatli olmak gerekiyor hele ki bayram tatili  dönemine denk gelmesi oldukça düşündürücü…

Gerileme hareketine başladığı tarihten bu yana gelirlerde azalma, çok çalışıp düşük karşılık elde etme, kötümserlik, iç sıkıntısı, beklenen konularda gecikmeler-beklemeler-ertelemeler söz konusu oldu.

3 Aralık’a kadar Yay burcunda seyahat edecek Jüpiter düz hareketine başlıyorken burç bazında bize neler vadettiğine bakalım :

( Önce yükselen burcunuzu,sonra Güneş burcunuzu okumayı unutmayın.)

koç burcu

Koç Burcu:

Yolculuklarda,anlaşmalarda,eğitim ile ilgili çalışmalarınızda,anlatmaya çalıştıklarınızın yanlış anlaşıldığı bir dönemin sonuna geldiniz sevgili koçlar, gözünüz aydın. Elinizi attığınız birçok konuda kuruma, iç darlanması yaşamış olabilirsiniz. Ancak Jüpiter’in düz hareketine başlaması ile seyahatleriniz, beklemede – sürümcemede kalmış davalarınız varsa çözümlenme süreci başlıyor. Olaylara daha geniş çerçeveden bakmanıza sebep olacak olaylar yaşayabilirsiniz. Uzun yolculuklar,keyif verici seyahat planları için güzel zamanlar…

boğa burcu

Boğa Burcu:

Maddi anlamda dar boğazdan geçtiğiniz, ödemeleri yaparken zorlandığınız, beklediğiniz gelirlerin geciktiği, cinsel isteğinizin deniz seviyesinin altına düştüğü bir dönemin bitişindesiniz boğalar. Jüpiter düz hareketine başlıyor ve bu dönem, verdiğiniz emeğin karşılığını almaya başlayacağınız, özellikle partneri olan boğaların eşlerinin bekleyen – gecikmeli gelirleri söz konusuysa akışın başlayacağı bir dönem. Bu dönem astroloji, tarot, kukai gibi eğitimlere ilginiz yükselebilir. Libidonuz yükselebilir, ünlü Boğa hedonizminin tadını çıkarabilirsiniz.

ikizler burcu

İkizler Burcu:

Nisandan bu yana özel ilişkilerinizde,ortaklıklarınızda çeşitli güvensizlikler,sarsıntılar yaşamış olabilirsiniz. Bağlanma korkunuz çok yükselmiş, tedirginliğiniz tatsız seviyelere çıkmış olabilir. Planlarınızı aşırı iyimserlikle oluşturma sebebiyle zarara uğramanız söz konusu olmuş olabilir. Şimdi biraz rahatlama zamanı… beklemede olan evlilik tasarıları tekrardan gerçekçi şekilde konuşulabilir, doğum haritanız da destekliyorsa, evlilik yolunda adımlar atılabilir. Ortaklarınızla süregelen tatsızlıklar çözümlenebilir.

yengeç burcu

Yengeç Burcu:

Nisandan bu yana iş ile ilgili çok fazla zorluk deneyimlemiş olabilirsiniz yengeçler. İş arkadaşları ile ilgili uyumsuzluklar, işe gitmeme-çalışmada isteksizlik, ruh halindeki dalgalanmalar,karamsarlık , emeğinin karşılığını alamama konuları ağzınızda tat bırakmamış olabilir. Ancak Jüpiter’in ileri hareketiyle beraber bu konularda açılmalar,  ilişkilerdeki huzursuz havanın dağılması görünüyor. Sağlık problemi yaşayan yengeçlerin 13 Ağustos itibariyle iyileşme yolunda ilerlemeleri görünüyor.

aslan burcu

Aslan Burcu:

Çok para harcamış, kredi kartı ekstresine kara kara bakan aslanlar, son dönemde gereksiz harcamalar için kesenin ağzını açmış, şimdiden kesenin dibinin boşaldığını fark etmiş olabilirsiniz. Nisan ayından bu yana şans meleklerinin sizden epeyce uzaklaştığı bir dönemdeydiniz. Merak etmeyin geri döndüler… çocuklar ile ilgili zorlanmaları olan aslanların rahat nefes alabileceği bir dönem olacak. Aşk ve flörtlerden yana talihsizlik yaşayanlara güzel haber: ileri hareket ile birlikte keyifli, heyecan verici ilişki başlangıçları söz konusu olabilir. Bebek isteyenlerin mutlu haber alabileceği bir dönem…

başak burcu

Başak Burcu:

Aile içi problemler, anne-babalar ile ilgili konular nisan ayından bu yana gündeminizi meşgul etmiş olabilir. Ev ile ilgili masrafların, ya eve çokça kapandığınız ya da evde durmakta zorlandığınız bir dönemin sonu gelmiş bulunuyorsunuz. İleri hareketle beraber, aile içi problemlerin çözülmeye başlayabilir, ev ile ilgili taşınma-tadilat gibi işlere başlayabilirsiniz. Ancak bu dönemde para harcama miktarınızda gözle görülür bir artış söz konusu olabilir, ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı unutmayın…

terazi burcu

Terazi Burcu:

Güzel söz söylemenin, diplomatların temsilcisi teraziler nisan ayından bu yana fark etmeden çok çam devirmiş, gereksiz dedikodulara karışmış, kardeşlerle-yakın çevrenizdeki kişilerle tatsızlıklar yaşamış bu sebeplerden başınızı fazlasıyla ağrıtmış olabilirsiniz.  Gerileme hareketinin bitimiyle hasar gören ilişkilerinizi toparlayabilir, bir türlü çıkılamayan- ertelenen seyahat planlarını tekrardan gündeme getirebilirsiniz. Yeni eğitimlere başlayabilir, keyifli yazışmalar – haberleşmeler – görüşmeler yapabilirsiniz.

akrep burcu

Akrep Burcu:

Giderlerin boyunuzu aştığı,gelirlerin ise ayak bilekleri seviyesine çıkmadığı bir dönemi arkanızda bırakıyorsunuz akrepler. Bilerek ya da bilmeyerek gereksiz paralar harcamış olabilirsiniz, hesapları doğru tutacağınız bir zaman.. emlak-araba satışlarınız söz konusu ise yavaşlayan satışlar bu dönemde tekrardan hızlanabilir. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili masraflar bu dönemde artabilir, bütçe hesabınızı ona göre yapmakta fayda var.

yay burcu

Yay Burcu:

Nisan ayından bu yana kilo alımınız artmış olabilir. İlişkilerde abartılı tavırlar, beklenmedik gerginlikler, kendinize bile gıcık gelen tavırlarınız artık bitiyor yaylar. Artık partneriniz ve siz rahat bir nefes alabilir, ileriye yönelik harekete geçebilirsiniz. Bu dönem özgürlük ihtiyacınız fazlasıyla yükselebilir, eve girmekte zorlanabilirsiniz. Kendinizde fiziksel bir değişim yapma ihtimaliniz bu dönem oldukça yüksek…

oğlak burcu

Oğlak Burcu:

Ciğerim soldu, dediğiniz bir dönemi arkada bırakıyorsunuz oğlaklar, bir de şu satürn retrosu bitsin, bayram sizin bayramınız olacak merak etmeyin ( Satürn retrosu 18 Eylül civarında bitiyor, az kaldı,sıkın dişinizi). Çok yoruldunuz, emeklerinizin karşılığını almakta zorlandınız, iş – arkadaş  çevrenizden beklenmedik kazıklar yemiş olabilirsiniz. Bu transiti haritanızın en gizli noktasından aldığınız için gözle görünür değişikliklerden ziyade aralık sonrasındaki parlama döneminize hazırlık – ön çalışma olarak görebilirsiniz. Bu dönemde kilo almamaya, yardıma gerçekten ihtiyacı olanlara yardım etmeye özen göstermenizi tavsiye ederim.

kova burcu

Kova Burcu:

Sosyal anlamda çok içinize kapanmış, ortamlardan el ayak çekmiş, arkadaşlarınızdan beklenmedik zararlar görmüş, hatta iyi niyetinizin kurbanı olmuş olabilirsiniz. Merak etmeyin bu süreç geride kaldı. Artık mutluluk hissini içten yaşama, geleceğe yönelik yapılan planlarda ilerleme imkanı bulmanız söz konusu. İnternet üstünden yeni tanışmalar, eğitimlere katılma söz konusu olabilir. Çocuk sahibi olmak isteyen kovalar için potansiyelin yükseldiği bir dönem…

balık burcu

Balık Burcu:

İş hayatında oldukça zorlanmalar, yanlış anlamalar, satışların, işlerin azalması sebebiyle gelirlerde durgunluk yaşamış olabilirsiniz balıklar. Bu dönem patronlarla, anne-baba ile çatışmalar fazlaca yaşanmış olabilir. Rahat bir nefes alabilirsiniz zira aralık ayına kadar güzel bir destek etki altında olacaksınız. Evlenme, terfi, zam, bölüm değiştirme, taşınmalar söz konusu olabilir. İş arayan balıklar içlerine sinecek bir işe başlayabilir. Sınavlar, başvurular, mülakatlar açısından oldukça şanslı bir dönem geliyor, ancak bu dönemde kesin olmalı, kararsızlıkların görüşünüzü bulandırmasına izin vermemelisiniz.

Jüpiter düz hareketine başlıyor yazımızın sonuna gelirken astroloji ile ilgili arkadaşlarımızın kaçırmaması gereken bir fırsattan söz etmek istiyorum. Kısa süre sonra başlayacak olan tarot ve astroloji eğitimlerimiz için https://iremcicek.net/iletisim/ sayfamızdan bize ulaşabilir ve merak ettiklerinizi rahatlıkla sorabilirsiniz. Büyük iyicilin iyilikler, güzellikler ve şans dağıtacağı, bizlerin de bunları fark edecek göze ve akla sahip olmamız dileğiyle,  sevgiler.

İrem ÇİÇEK

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu