Kişisel Harita Danışmanlığı

Doğum haritası analizi en kısa anlatımıyla sizin kendi kullanma kılavuzunuzdur. Hayatıız boyunca alacağınız temel etkiler, güçlü ve zayıf yanlarınız, iç dünyanızın derinlikleri, sağlık durumunuz, arkadaş çevreniz, yetenekleriniz, aşk hayatınız, evliliğiniz, kariyeriniz, çocuklarınız ile ilgili en önemli bilgilere, dikkat edilmesi gereken temel noktalara ışık tutar.

Doğum haritası danışmanlığında güçlü yanlarınızı öğrenmekle kalmaz aynı zamanda zayıf yönlerinizin ve tekrarlarayan hatalarınızın da farkına varırsınız. Bu danışmanlıkta amaç; gelen bilgileri kader olarak kabul edip içinize kapanmak, başa gelen çekilir mantığına girmek değil, tam tersine zayıf yanlarımızı güçlendirerek haritanın vadettiği potansiyeli gerçekleştirmektir.

Farkındalığın yükselmesine, kendinizi olduğunuz gibi kabul edip hayat kalitenizi yükseltmeye en büyük katkıda bulunan danışmanlık türüdür.

Danışmanlık bedeli 600 tl’dir. Danışmanlıkları yüz yüze veya  farklı şehirlerde yaşayanlar için online olarak skype üstünden vermekteyim. Danışmanlık esnasında kayıt alınmasını tavsiye etmekteyim.

Bir cevap yazın

Astroloji Eğitimi ve Tarot Eğitimi almak istiyormusun?

Merhaba. Ben İrem Çiçek. Bu güne kadar hep birilerinin senin hakkında bir şeyler söylemesine izin verdin. Peki sen kendi yıldız haritanı yorumlamayı ve ya kendi Tarot kartı yorumlarını üretmek istemezmisin?

İrem Çiçek Hakkında

Astroloj ve Tarot Eğitmeni İrem Çiçek

Edindiğim bilgileri, tecrübeleri insan yaşamına iyicil bir dokunuş yapmak adına kullanmak, bir nebze bile olsa farklılık yaratmak, bir uyanışın tetiklenmesinde katkımın olması bu alanlara katmak istediklerim…

KAPAT