Online Astroloji Eğitimi

ONLİNE ASTROLOJİ EĞİTİMLERİ

Temel Seviye Astroloji Eğitimi

Temel seviye astroloji eğitimi 36 haftalık bir çalışmadır. Karma-Spiritüel Astrolojinin temeli üstüne kurulu, insan ruhunun gelişimini, hayatın kendi döngüsünü anlamayı sağlayan baz programdır. Bu seviyenin tamamlanmasıyla beraber doğum haritası okuyabilir, günlük göksel konumları hayatınızı en verimli şekilde kullanacak şekilde planlamayı öğreneceksiniz.

Dersler haftada bir gün, aynı saatte  online olarak işlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Seviyeyi tamamlayanlar sertifika almaktadır.

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Orta Seviye Astroloji Eğitimi

Orta seviye astroloji eğitimi 36 haftalık bir çalışmadır. İleri öngörü teknikleri, mundane astroloji, tutulmalar, transit etkiler gibi astrolojinin derinliklerinin işlendiği bir programdır. Temel seviye astroloji bilgisine sahip olanlar katılabilir. Bu seviyenin tamamlanmasıyla günlük, aylık, yıllık bazda öngörüler yapabilir, bir doğum haritasının karmik tüm etkilerini anlayabilirsiniz.

Dersler haftada bir gün, aynı saatte online olarak işlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Seviyeyi tamamlayanlar sertifika almaktadır.

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Başa dön tuşu