Sinastri (İlişki Analizi) Danışmanlığı

Genel olarak çiftlerin ilişkilerindeki uyum ve uyumsuzlukları; muhtemel problemleri,avantajlı yanları anlatan, bir nevi ilişki kullanım kılavuzudur.

Sinastri denildiğinde akla sadece sevgili, eş, partner gelmemelidir. Sinastri çalışmaları çocuğunuz,ortağınız,arkadaşınız,çalışanlarınız üstünden de yapılabilir. Unutulmamalıdır ki, sinastri bir ilişkinin bitip bitmeyeceğini belirlemez, sinastri aradaki ilişkinin dinamiklerini, partnerlerin birbirine bakış açısını anlatır, tamam veya devam kararını Kişiler özgür iradeleriyle kendileri verirler.

İlişkideki muhtemel sorunlar, güçlü yanlar, birbirine bakış açısı, anlamlandırma şekli sinastri ile ortaya konur.

İlişki uyum analizi (Sinastri) danışmanlık ücreti 750 tl’dir.

Danışmanlıkları yüz yüze veya  farklı şehirlerde yaşayanlar için online olarak skype üstünden vermekteyim. Danışmanlık esnasında kayıt alınmasını tavsiye etmekteyim.

Bir cevap yazın

Astroloji Eğitimi ve Tarot Eğitimi almak istiyormusun?

Merhaba. Ben İrem Çiçek. Bu güne kadar hep birilerinin senin hakkında bir şeyler söylemesine izin verdin. Peki sen kendi yıldız haritanı yorumlamayı ve ya kendi Tarot kartı yorumlarını üretmek istemezmisin?

İrem Çiçek Hakkında

Astroloj ve Tarot Eğitmeni İrem Çiçek

Edindiğim bilgileri, tecrübeleri insan yaşamına iyicil bir dokunuş yapmak adına kullanmak, bir nebze bile olsa farklılık yaratmak, bir uyanışın tetiklenmesinde katkımın olması bu alanlara katmak istediklerim…

KAPAT