TAROT Eğitimi

TAROT Eğitimi

Kadim sembollerin, evrensel matematiğin en gizli sembolleriyle bezenmiş Tarot kartlarını yorumlamayı  öğrenme serüvenine katılmak ister misiniz? 

Tarot en yanlış bilinen, adı ucuzlatılmış enerji ve bilinçaltı okuma sanatıdır. Kartlardaki renkler, desenler, semboller kökeni iskenderiye kütüphanesine kadar hatta daha gerilere kayıp Atlantis uygarlığına kadar uzanan kadim bilgilerle şekillenmiştir. 

Küçük yaşlarda görüp aşık olduğum Tarot destesi ile yolculuğum çok uzun zamandır devam ediyor. Yıllar içinde Tarot’un sadece verilen klasik anlamlarını taşımadığını, kartların sahibiyle bağ kurduğunu yeri geldiğinde inatlaşıp yeri geldiğinde gizli kalan konuları dibi görünen  berrak bir su gibi gösterdiğine şahit oldum. 

Doğru kullanımında güzel bir yol gösterici olan, kendini tanıma yolculuğuna, bilinçaltına ışık tutan bu muhteşem ilmin çok yanlış ellerde, çok yanlış şekillerde kullanıldığını gördüm.  ‘ Her şerde bir hayır vardır. ’  ilkesine uygun şekilde tüm bu olumsuzluklar, öğretmenlik bilgim ile bu kadar zamanlık Tarot tecrübemi birleştirerek Tarot’u en doğru şekliyle öğretme niyetiyle yola çıkmama vesile oldu. 

Derslerin içeriği Tarot’un ayrılmaz parçası astrolojik – okült bilgiler ve  Tarot okumasını destekleyen numeroloji konuları ile zenginleştirilmiştir. 

Müfredat  10 haftadır.  Dersler haftada bir gün online olarak işlenir. Dersleri başarıyla tamamlayanlara sertifika verilir. 

Detaylı bilgi veya merak ettikleriniz için  aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

KAPAT