Tarot Bilgilendirme Sayfamıza Hoşgeldiniz

Tarot insan ruhunun geçireceği tüm evreleri, günlük bazda bir insanın yaşayacağı tüm olayları çeşitli semboller ile anlatan en eski ve en kadim yorumlama sanatıdır.

bir yıllık tarot açılımı

TAROT KARTLARI ANLAMLARI BÖLÜM-1

TAROT KART ANLAMLARI-1.BÖLÜM Kökeninin kadim medeniyetlere uzandığı söylenen tarot bize sadece yaşadığımız olayları, duygu durumlarını, bizi bekleyen olayları anlatmakla kalmaz; olaylara müdahil olan, halet-i ruhiyemize

Yazıya Git »
Tarot Kartlarındaki Renklerin Anlamları

Tarot Kartlarındaki Renklerin Anlamları

Tarot kartlarındaki renklerin anlamları nı hiç merak ettinizmi? Bir tarot kartını elinize alıp ilk defa  baktığınızda resimli iskambil kartlarından fazlasını çağrıştırmaz. Ancak bir kartı elinize

Yazıya Git »
tarot karları serisi

Tarot Deste Çeşitleri

Tarotun muhteşem dünyasına bir göz atacağız bu yazı ile… Bilindiği üzere tarot kartları 78 adettir. Bunun 22 tanesi Majör Arkana dediğimiz kadersel olayları anlatan büyük

Yazıya Git »

Astrolojide de yaygın bilinenin aksine  tarotta da hislerle işimiz yoktur. Yorumlama ve matematik becerisinin yüksek olması ve en önemlisi öğrenmek için hevesli,azimli ve istikrarlı olmanız gerekir.

Geleceği size kimse söyleyemez. Astroloji, tarot gibi çalışmalar size çerçeveyi çizer, olasılıkları belirtir. Ancak yol ayrımlarında verilecek kararlar tamamiyle özgür iradenizle vereceğiniz kararlardır.

Tabi ki hayır, başlangıç tarihi olan her şeyin bir doğum haritası vardır. Şirketlerin, evliliklerin, ilişkilerin… hatta evcil hayvanlarınızın bile doğdukları güne göre karakterleri şekillenir.

Astroloji Eğitimi ve Tarot Eğitimi almak istiyormusun?

Merhaba. Ben İrem Çiçek. Bu güne kadar hep birilerinin senin hakkında bir şeyler söylemesine izin verdin. Peki sen kendi yıldız haritanı yorumlamayı ve ya kendi Tarot kartı yorumlarını üretmek istemezmisin?

KAPAT