Transit Etkiler Analizi

’ben … burcuyum, … burcu yorumunu okudum hiç uymuyor…’’

Parmak izi gibi eşsiz ve biricik olan doğum haritanız gökyüzünde sürekli hareket eden gezegenlerden, tutulmalardan etki alır. Ancak bu gökyüzü hareketlerinden aldığınız  etkiler tamamıyla sizin haritanıza özel etkilerdir. Örnekleyecek olursak, yaklaşan bir tutulma bir Koç burcuna hayatının kariyer imkanını getirirken başka bir Koç burcuna iş yerinde ateşten gömlek giydirebilir.

Transit etkiler danışmanlığı 3-6-12 aylık şeklinde hazırlanabilir. Bu danışmanlık ile önümüzdeki dönemde sizi bekleyen fırsatlara, şanslı dönemlere daha farkındalıkla bakma imkanı yakalarken gelecek zorlu dönemlere, dikkat edilmesi gereken durumlara karşı alabileceğiniz önlemleri alma imkanınız olur.

Danışmanlıkları yüz yüze veya  farklı şehirlerde yaşayanlar için online olarak skype üstünden vermekteyim. Danışmanlık esnasında kayıt alınmasını tavsiye etmekteyim.

 

  • 3 aylık transit etkiler danışmanlığı : 250 tl
  • 6 aylık transit etkiler danışmanlığı : 500 tl
  • 12 aylık transit etkiler danışmanlığı : 750 tl’dir.

Bir cevap yazın

Astroloji Eğitimi ve Tarot Eğitimi almak istiyormusun?

Merhaba. Ben İrem Çiçek. Bu güne kadar hep birilerinin senin hakkında bir şeyler söylemesine izin verdin. Peki sen kendi yıldız haritanı yorumlamayı ve ya kendi Tarot kartı yorumlarını üretmek istemezmisin?

İrem Çiçek Hakkında

Astroloj ve Tarot Eğitmeni İrem Çiçek

Edindiğim bilgileri, tecrübeleri insan yaşamına iyicil bir dokunuş yapmak adına kullanmak, bir nebze bile olsa farklılık yaratmak, bir uyanışın tetiklenmesinde katkımın olması bu alanlara katmak istediklerim…

KAPAT