AstrolojiGenel

VENÜS İKİZLER BURCU TRANSİTİ

bireysel harita danışmanlığı
bireysel harita danışmanlığı

 

VENÜS İKİZLER BURCU TRANSİTİ

Venüs İkizler burcu transiti ne 4 Nisan 2020’de başlayacak. Bu seyahat daha önceki Venüs İkizler transitinden biraz daha farklı olacak. Çünkü bir burçta ortalama 30 gün kadar kalan Venüs bu sefer gerileme hareketi, tekrar düz transiti ile beraber 7 Ağustos’a kadar İkizler burcunda kalacak.

Venüs’ün İkizler burcunda retrosu çok önemli bir göksel sembolizm olduğu, 8 yıllık pentagonal  döngüsünü kapattığı için ayrı bir yazı ile detaylı olarak anlatacağım.

Venüs’ün İkizler’deki gerileme ve düz hareket tarihleri:

 • 4 Nisan- 13 Mayıs 2020 arasında Venüs İkizler’de düz harekette
 • 13 Mayıs- 27 Haziran 2020 arasında Venüs İkizler’de Retro harekette
 • 27 Haziran-7 Ağustos 2020 arasında Venüs İkizler’de düz harekette.

 

Genel anlamda:

 • İlişkilerde havai tavırlar, bağlanma korkusu, aynı anda birden fazla kişiyle görüşme,
 • Çok gıybet-dedikodu, bir anda gündeme gelen ve bir anda başka flash bir olayla gündemden düşen hızlı gelişmeler,
 • Aile içi sorunların gündeme gelmesi ancak aynı zamanda ailenin değerinin anlaşılması,
 • Beraberliklerde arkadaşlık-dostluk temasının gelişimi,
 • Kişiye değer katacak-kendi değerini anlamasını sağlayacak eğitimler-aktivitelere katılım,
 • Kararsızlığın tavan yapması, sık fikir değiştirme, ne istediğini anlayamama,
 • Bol yazma-okuma, film-belgesel izleme,
 • Libidal enerjide azalma, söz konusu olabilir.

Venüs İkizler Burcu Transiti Yükselen Burç Etkisi:

4 nisan-13 mayıs ve 27 Haziran-7 Ağustos 2020 arasında  Venüs ikizler burcunda düz hareketinde olduğu süre boyunca alınacak etkiler…

Koç

Bu dönemde telefon-mail trafiği çok yoğunlaşabilir. Gündem hızlıca değişebilir, takip etmekte zorlanabilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler  ile yaşanan huzursuzluklar varsa bu dönem çözüm bulmak, ara buluculuk yapmak gerekebilir. Yeni bir eğitime başlayabilir, önemli görüşmeler, planlar yapabilirsiniz. Anlaşma, sözleşme, kontratlar ile ilgili planlar yapılabilir, yeni imzalar atılabilir.

Boğa

Maddi konular gündemde olacak, yeni kazanç yolları-para kazanma yöntemleri geliştirebilirsiniz. Bu dönemde gereksiz harcamalar yapma ihtimaliniz de yüksek olduğu için kontrollü gitmekte fayda olacaktır. Cömertlik dengenizi ayarlamayı, borç alma-verme olayına girmemeyi ihmal etmeyin.

İkizler

Çekiciliğin artacağı, uzun zamandır üstünüzde olan toprağın atılacağı bir dönem geliyor. Dikkatleri bu dönemde fazlasıyla üstünüze çekeceksiniz. İmaj değişimine gidebilir, saç rengi-modeli ile ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Sosyalleşme ihtiyacınız tavan yapabilir, malum karantina dönemi olduğu için görüntülü konuşma şekline yönelebilirsiniz.

 

Yengeç

Bu dönem platonik aşklar, eski beraberliklere duyulan özlem söz konusu olabilir. yalnız kalmayı tercih edip içe yönelme, kendini sorgulama dönemi yaşayabilirsiniz. Beraberliklerde, özellikle yakın çevrenizle olan iletişimde yanlış anlaşılma ihtimaline dikkat… arkadan konuşma-dedikodu olayı can sıkabilir.

Aslan

Geleceğe yönelik planları yeniden düzenleme, buna göre harekete geçme isteği yükseliyor. Arkadaş çevresinde çok dedikodu dönebilir, ağzınızdan iyi niyetle çıkan şeyler çok yanlış yerlere çekilebilir. Online eğitime başlayabilir, internet üstünden işlere hız kazandırabilirsiniz. Bu dönem sosyal medya tabanlı tanışmalar, flörtler için ihtimal çok yüksek.

Başak

İş yerinde, kariyer hayatında son dönemdeki gerilimler, zıtlaşmalar çözümlenebilir. Bu dönemde daha rahat çalışma koşullarına geçiş yapabilirsiniz. Gelen barışma teklifleri, ateşkes ilanlarına sırt dönmemekte fayda var. Bu dönem dikkat çekme potansiyeliniz yüksek olduğu için işinize daha fazla zaman ayırarak ilerleyen dönemlerde bu etkiyi terfi veya yükseliş fırsatına çevirebilirsiniz.

Terazi

Yeni eğitimlere başlama, kişisel gelişim için daha fazla zaman ayırma, hayata bakışı değiştirecek olaylar söz konusu olabilir. akrabalarla yaşanan sorunlar çözüme doğru gidebilir. Arada uzun mesafelerin olduğu flörtler, beraberlikler bu dönem başlayabilir.

Akrep

Gelmesinden umudu kestiğiniz bir para elinize gelebilir. Miras, prim, kredi gibi ikincil para kaynaklarından gelir elde edebilirsiniz. Libido yüksekliği, yeni şeyler deneme isteği artabilir. Eşin-partnerin kazançlarında artış olabilir. beraberliği devam edenlerde ilişkide keyifli zamanlar yaşanabilir.

Yay

Özellikle ilişkisinde sorun yaşayanlar için oldukça uyumlu, sorunların çözülebileceği bir dönem… ortaklı iş teklifleri gelebilir, karlı anlaşmalar yapılabilir. Bu dönem devam eden sorunların çözümü için alınacak danışmanlıktan veya bir arabulucunun müdahalesinden çok ciddi fayda görülebilir. Benzer şekilde başkalarının yaşadığı sorunlarda arabulucu rolü üstlenmeniz söz konusu olabilir.

Oğlak

İş ortamındaki gerilimlerin, iş arkadaşlarıyla veya yanınızda çalışan kişilerle gerilimler azalabilir. Bu dönemde özellikle tatlı-karbonhidrat ağırlıklı besinlere çekilebilirsiniz. Canınız pek iş yapmak istemeyebilir, kasıtlı tembellik yapabilirsiniz. Sağlık anlamında özellikle genital bölgeye, akciğerlere dikkat. Stres seviyenizi kontrol etmeyi ihmal etmeyin, ani öfke patlamaları yaşanabilir.

Kova

Şanslı olduğunuzu hissedebileceğiniz bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Keyifli sohbetler, flörtler söz konusu olabilir. yeni bir ilgi alanı keşfedebilir, yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Online eğitimler, seminerler gibi çalışmalarda beklenmedik tanışmalar söz konusu olabilir. çocuklarla devam eden stresli savaş hali bu dönemde yerini huzurlu bir ortama bırakıyor.

Balık

Aile ile geçirilen zaman artabilir, evdeki çatışma hali yerini dengeli, huzurlu bir hale bırakabilir. Ev ile ilgili tamir-tadilat-dekoratif değişiklikler yapılabilir. Ancak evdeki bu değişikliklere beklediğinizden daha masraflı olabilir, bütçe hesabına dikkat…Evde kalmanın tadını derinden çıkartma, huzuru evin içinde bulma dönemi oluyor sizin için…

Diğer güncel transit etkiler için:

SATÜRN KOVA TRANSİTİ 2020-2023

2020 BURÇ YORUMLARI

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu